Biletomat Events Poznań International Day Off pres: Futurista with Heartthrob (ISNISNT / M_NUS)

Events: International Day Off pres: Futurista with Heartthrob (ISNISNT / M_NUS)

Tickets for event

International Day Off pres: Futurista with Heartthrob (ISNISNT / M_NUS)

date

Sat, 10 October 2015 time 22:00

venue

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

promotor

Outside Art

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula - Promocyjna

available to
Fri, 09 oct 2015 23:59

10 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Sat, 10 oct 2015 16:00

15 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Minimal techno na początek w zmienionym Eskulapie

Heartthrob (ISNISNT / M_nus)
Gary Holldman (International Day Off)
Hrabioza Soundsystem
Visuals by Sara Barwi Cisze

Eskulap szerzej wraca do eletroniki. A to przede wszystkim za sprawą podziału przestrzeni klubowej na dwa niezależne muzyczne obszary. Usamodzielniony funkcjonalnie górny floor klubu nie tylko z powodu nowego wystroju otrzymuje roboczą nazwę Eskulap:::bassen. Stanowić on będzie niezależną część klubu z własnym wejściem i właśnie rodzącym się samodzielnym programem. Oczywiście nie wszystko od razu. Stopniowo pojawi się tam dzienna część klubowo – pub’owa. Nocny czas powróci do Djskiego basu i eletroniki. Dzięki faktycznemu oddzieleniu się obu części wiele imprez nocnych będzie mogło odbywać się bez zwracania uwagi na duże koncerty cały czas szczelnie wypełniające dolną część klubu, nie tylko w weekendowe wieczory.

Pierwszą okazją aby sprawdzić w jakim kierunku idą zmiany będzie startujący10 pażdziernika International Day Off/Futurista z udziałem Heartthrob’a /usa::: isnisnt – m_nus /.

Jesse Siminski aka Heartthrob jest obecny na scenie od dekady w tym czasie jego produkcje wydały takie wytwórnie jak Bpitch, M_nus , Spectra Sound czy Hot Creations. W 2013 roku otworzył własny label ISNISNT. Jego remiksy dla Depech Mode, The Knife , Plastikmana, Steva Buga czy Audiona były grywane na parkietach całego świata.

Urodzony w Michigan Jesse odkrył muzykę dzięki ojcu który prowadził sklep z płytami w pobliżu Detroit. Dorastając w latach 90 poznał undergroundowe oblicze muzyki techno i house wpływ tego okresu jest bardzo widoczny w jego produkcjach.

Heartthrob został jednym z pierwszych członków rodziny M_nus.
Wspólnie z Magdą , Troyem Piercem i Richie Hawtinem utworzyli scenę minima techno w Nowym Jorku po kilku latach przenieśli się do obecnej stolicy techno – Berlina.

Jesse wydawał muzykę również jako Vivanne Project i Squere One wraz z Troyem Piercem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK