Biletomat Imprezy International Day Off pres: Futurista with Heartthrob (ISNISNT / M_NUS)

Imprezy: International Day Off pres: Futurista with Heartthrob (ISNISNT / M_NUS)

Bilety na imprezę

International Day Off pres: Futurista with Heartthrob (ISNISNT / M_NUS)

termin

So, 10 października 2015 godz. 22:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Outside Art

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 09 paź 2015 23:59

10 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 10 paź 2015 16:00

15 PLN

Wyprzedane 

📄Minimal techno na początek w zmienionym Eskulapie

Heartthrob (ISNISNT / M_nus)
Gary Holldman (International Day Off)
Hrabioza Soundsystem
Visuals by Sara Barwi Cisze

Eskulap szerzej wraca do eletroniki. A to przede wszystkim za sprawą podziału przestrzeni klubowej na dwa niezależne muzyczne obszary. Usamodzielniony funkcjonalnie górny floor klubu nie tylko z powodu nowego wystroju otrzymuje roboczą nazwę Eskulap:::bassen. Stanowić on będzie niezależną część klubu z własnym wejściem i właśnie rodzącym się samodzielnym programem. Oczywiście nie wszystko od razu. Stopniowo pojawi się tam dzienna część klubowo – pub’owa. Nocny czas powróci do Djskiego basu i eletroniki. Dzięki faktycznemu oddzieleniu się obu części wiele imprez nocnych będzie mogło odbywać się bez zwracania uwagi na duże koncerty cały czas szczelnie wypełniające dolną część klubu, nie tylko w weekendowe wieczory.

Pierwszą okazją aby sprawdzić w jakim kierunku idą zmiany będzie startujący10 pażdziernika International Day Off/Futurista z udziałem Heartthrob’a /usa::: isnisnt – m_nus /.

Jesse Siminski aka Heartthrob jest obecny na scenie od dekady w tym czasie jego produkcje wydały takie wytwórnie jak Bpitch, M_nus , Spectra Sound czy Hot Creations. W 2013 roku otworzył własny label ISNISNT. Jego remiksy dla Depech Mode, The Knife , Plastikmana, Steva Buga czy Audiona były grywane na parkietach całego świata.

Urodzony w Michigan Jesse odkrył muzykę dzięki ojcu który prowadził sklep z płytami w pobliżu Detroit. Dorastając w latach 90 poznał undergroundowe oblicze muzyki techno i house wpływ tego okresu jest bardzo widoczny w jego produkcjach.

Heartthrob został jednym z pierwszych członków rodziny M_nus.
Wspólnie z Magdą , Troyem Piercem i Richie Hawtinem utworzyli scenę minima techno w Nowym Jorku po kilku latach przenieśli się do obecnej stolicy techno – Berlina.

Jesse wydawał muzykę również jako Vivanne Project i Squere One wraz z Troyem Piercem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK