Biletomat Bilety na SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday! SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Events: SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Tickets for event

SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

date

Sat, 07 July 2018 time 22:00

venue

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets


Standard

I PULA

available to
Fri, 06 jul 2018 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Sat, 07 jul 2018 19:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom) 

📄SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Neevald + goście

To już tradycja, że w pierwszą sobotę lipca w ramach SQ na Dziedzińcu świetujemy imieniny neeValda! Nie inaczej będzie tym razem!

neeVald - gospodarz cyklu The Backroom w SQ, zdobywca statuetki Munoludy 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU! Jak napisał portal muno.pl w podsumowaniu głosowania: "Piotr Niwald od lat zaraża miłością do muzyki house za pośrednictwem fal radiowych, poprzez występy w klubach w Polsce i na Białej Wyspie. Jest międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora na Ibizie, prowadzi też autorską audycję Sexy Sunday w tamtejszej rozgłośni Ibiza Global Radio. Neevald cieszy się ogromną sympatią polskich miłośników muzyki house, którzy swoimi głosami zapewnili mu miejsce na samym szczycie muno listy!"

O CYKLU:
El Castillo - zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej i hedonistycznej południowej Europy. Niczym na Elrow, cyklu imprez wywodzących się z obrzeży Barcelony, powitają Was szalone dekoracje, ekstrawaganckie kostiumy i niepowtarzalny klimat. Na rozgrzanym betonie poczujecie się jak na żółtych piaskach roztańczonej Ibizy. Jedno jest pewne, SQ na Dziedzińcu znowu zatętni życiem, a w przewodach głośników popłynie gorąca hiszpańska krew.

To zamek z innego wymiaru. Przekrocz jego progi, a najlepsza muzyka wskaże Ci drogę. Poczuj, jak opuszcza Cię codzienność. Wejdź do miejsca, w którym w nocy świeci słońce, a zamiast deszczu z nieba pada konfetti. Uracz się pysznymi setami niczym tapasami. Niczym torreadorzy rozwiniemy przed Tobą czerwoną płachtę umiłowania lata, luzu i beztroski. Najlepsze housy i tech housy, kolorowe przebrania, kreatywne dodatki, piękni, opaleni ludzie, którzy nie myślą o jutrze…

Kwintesencja hiszpańskiego espectáculo w każdą sobotę na dziedzińcu zamku cesarskiego!

UWAGA!
W przypadku złej pogody, impreza będzie przeniesiona do klubu SQ.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.