Biletomat Bilety na koncerty Vitalica Vitalic

Events: Vitalic

Tickets for event

Vitalic

date

Sat, 21 April 2018 time 19:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Follow The Step

Tickets


Standard

I pula

available to
Tue, 14 nov 2017 10:40

69 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 02 mar 2018 15:57

79 PLN

Sold out


Standard

III pula

available to
Thu, 29 mar 2018 12:43

89 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Vitalic w klubie Tama!

Vitalic

Po świetnym, listopadowym występie Vitalic Official LIVE w Warszawie artysta wraca do Polski, aby zagrać w poznańskim klubie Tama.

Vitalic Official to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od "Stamina", "La Rock 01" czy "Second Lives" można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka "Voyager" Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Vitalica

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.