Biletomat Others Slowfoodowe Śniadanie mazowieckie

Others: Slowfoodowe Śniadanie mazowieckie

Tickets for other

Slowfoodowe Śniadanie mazowieckie

date

Sun, 10 December 2017 time 11:30

venue

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim
, Warszawa

promotor

Stowarzyszenie Slow Food Warszawa

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 08 dec 2017 19:00

50 PLN

Sold out 

📄Slowfoodowe śniadanie w Warszawie

wejście: 11:00, start: 11:30
Aktywiści warszawskiego oddziału międzynarodowego ruchu Slow Food zapraszają do stołu w przepięknych Arkadach Kubickiego u stóp Zamku Królewskiego. Uwaga! Wejście do Arkad Kubickiego na Śniadanie wyłącznie od strony ulicy Bugaj.

Slowfoodowe Śniadanie to kultowe wydarzenie organizowane przez Slow Food Warszawa od 2009 roku i wspaniała okazja zaprezentowania tego, co najlepsze w polskiej kuchni - chleba, przetworów z mleka, dobrych wędlin, miodów, warzyw, jajek czy dżemów i konfitur. To również okazja dla tych, którym bliskie są idee ruchu slow food do spotkania przy stole, czerpania przyjemności ze wspólnego biesiadowania i zdobywania wiedzy na temat lokalnych producentów.

Slowfoodowe Śniadanie organizowane jest przez warszawskie Stowarzyszenie Slow Food Warszawa na zasadzie non-profit, w oparciu o wpływy z biletów i granty pozyskane z instytucji państwowych. Nad przygotowaniem Śniadania czuwają wolontariusze - członkowie i sympatycy Slow Food Warszawa . W tym roku, dzięki wsparciu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego Śniadanie skomponowane zostanie wyłącznie z najlepszych produktów z Mazowsza.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!