Biletomat Concerts Conan

Concerts: Conan

Tickets for Concert

Conan

date

Wed, 19 October 2016 time 19:00

venue

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

promotor

Sopocka Odessa

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 27 sep 2016 16:39

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Zespół CONAN w B90!

CONAN

Barbarzyński, niszczycielski Conan powstał w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i po dziś dzień dowodzony jest przez gitarzystę/wokalistę Jona Davisa, który jest jedynym stałym członkiem zespołu.

Pierwszym sukcesem na międzynarodową skalę okazało się EP „Horseback Battle Hammer” z 2010 roku, po którym Conan zaczął być kojarzony z potężnym i jednocześnie powolnym doom metalem. Debiutancki album długogrający („Monnos” z 2012 roku) potwierdził klasę zespołu i otworzył przed nim drogę do największych metalowych oraz stonerowych festiwali w Europie (między innymi Roadburn czy Desertfest). Wraz z wydanym pod koniec stycznia albumem „Revengeance”, Conan po raz kolejny udowadnia, że często mniej dźwięków oznacza znacznie więcej treści, a ich brzmienie uderza z większą siłą niż Arnold Schwarzenegger w swoich najlepszych latach.

Na nadchodzącej trasie po Europie zespołowi towarzyszyć będzie amerykańska grupa Samothrace, która choć obraca się w podobnej stylistyce, prezentuje całkiem odmienne podejście do doom metalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK