Biletomat Koncerty Conan

Koncerty: Conan

Bilety na koncert

Conan

termin

Śr, 19 października 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 27 wrz 2016 16:39

35 PLN

Wyprzedane 

📄Zespół CONAN w B90!

CONAN

Barbarzyński, niszczycielski Conan powstał w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i po dziś dzień dowodzony jest przez gitarzystę/wokalistę Jona Davisa, który jest jedynym stałym członkiem zespołu.

Pierwszym sukcesem na międzynarodową skalę okazało się EP „Horseback Battle Hammer” z 2010 roku, po którym Conan zaczął być kojarzony z potężnym i jednocześnie powolnym doom metalem. Debiutancki album długogrający („Monnos” z 2012 roku) potwierdził klasę zespołu i otworzył przed nim drogę do największych metalowych oraz stonerowych festiwali w Europie (między innymi Roadburn czy Desertfest). Wraz z wydanym pod koniec stycznia albumem „Revengeance”, Conan po raz kolejny udowadnia, że często mniej dźwięków oznacza znacznie więcej treści, a ich brzmienie uderza z większą siłą niż Arnold Schwarzenegger w swoich najlepszych latach.

Na nadchodzącej trasie po Europie zespołowi towarzyszyć będzie amerykańska grupa Samothrace, która choć obraca się w podobnej stylistyce, prezentuje całkiem odmienne podejście do doom metalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK