Biletomat Koncerty Conan

Koncerty: Conan

Bilety na koncert

Conan

termin

Śr, 19 października 2016 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 27 wrz 2016 16:39

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Zespół CONAN w B90!

CONAN

Barbarzyński, niszczycielski Conan powstał w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i po dziś dzień dowodzony jest przez gitarzystę/wokalistę Jona Davisa, który jest jedynym stałym członkiem zespołu.

Pierwszym sukcesem na międzynarodową skalę okazało się EP „Horseback Battle Hammer” z 2010 roku, po którym Conan zaczął być kojarzony z potężnym i jednocześnie powolnym doom metalem. Debiutancki album długogrający („Monnos” z 2012 roku) potwierdził klasę zespołu i otworzył przed nim drogę do największych metalowych oraz stonerowych festiwali w Europie (między innymi Roadburn czy Desertfest). Wraz z wydanym pod koniec stycznia albumem „Revengeance”, Conan po raz kolejny udowadnia, że często mniej dźwięków oznacza znacznie więcej treści, a ich brzmienie uderza z większą siłą niż Arnold Schwarzenegger w swoich najlepszych latach.

Na nadchodzącej trasie po Europie zespołowi towarzyszyć będzie amerykańska grupa Samothrace, która choć obraca się w podobnej stylistyce, prezentuje całkiem odmienne podejście do doom metalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK