Biletomat Concerts DR MISIO

Concerts: DR MISIO

Tickets for Concert

DR MISIO

date

Fri, 22 January 2016 time 20:00

venue

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

promotor

CK Wiatrak

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 22 jan 2016 16:00

30 PLN

Sold out 

📄Dr Misio w Zabrzu!

Dr Misio

Dr Misio z Arkiem Jakubikiem na czele to solidne brzmienie i ostry rock&roll bez przebaczenia. To koncert, którego nie wolno przegapić!

Dr Misio - zespół Arka Jakubika powstał w czerwcu 2008 roku.Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia.Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Dr Misio pod wodzą Wojtka Smarzowskiego zrealizował swój pierwszy klip do tytułowego utworu „Młodzi” z debiutanckiego albumu, który nagrano w 2012 roku u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Swoją rękę do aranżacji piosenek „Mentolowe papierosy” i „Pudelek”
przyłożył Mateusz Pospieszalski.

Skład zespołu:
Wokal: Arek Jakubik
Gitara: Paweł Derentowicz
Gitara basowa: Mario Matysek
Klawisz: Radek Kupis
Perkusja: Jan Prościński

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK