Biletomat Concerts Warszawa Four Year Strong

Concerts: Four Year Strong

Tickets for Concert

Four Year Strong

date

Wed, 14 June 2017 time 20:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Tue, 13 jun 2017 23:59

55 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Wed, 14 jun 2017 16:00

65 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Four Year Strong zagrają w Warszawie!

Four Year Strong

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Four Year Strong! Punkowy zespół wystąpi 14 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Four Year Strong pochodzą z Massachusetts i poznali się w szkole średniej. Od tamtego czasu zaczęli wspólnie tworzyć, by w 2005 roku wydać debiutancką EP-kę „It’s our time”. Pierwsze EP-ki zespół wydawał na własną rękę w mocno limitowanych ilościach, a przy długogrającym albumie („Rise or Die Trying”) rozpoczęli współpracę z wytwórnią I Surrender Records. Obecnie na koncie mają już aż sześć krążków! Albumy w większości docierały na wysokie pozycje zestawień w swoim gatunku w USA. Zespół zaliczył również dziesiątki występów na żywo na całym świecie, a scenę dzielili z takimi grupami jak m.in. Blink-182, You Me At Six, Bring Me The Horizon czy Cancer Bats. Ich muzyka, mimo zmiany składu zespołu i eksperymentowania z brzmieniem na poszczególnych krążkach, wciąż nazywana jest „agresywnym, ale wesołym punkiem”. Przekonajcie się już w czerwcu, jak Amerykanie brzmią na żywo!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK