Biletomat Concerts Marta Zalewska akustycznie

Concerts: Marta Zalewska akustycznie

Tickets for Concert

Marta Zalewska akustycznie

date

Fri, 20 November 2020 time 20:00

venue

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

promotor

Lemon Tree

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 20 nov 2020 16:00

30 PLN

Sold out

 

📄Marta Zalewska akustycznie w Lemon Tree!

Marta Zalewska

 

Marta Zalewska - wokalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów i liderka zespołu, w którym śpiewa i gra na gitarze.

W 2016 roku dzięki wygranej w konkursie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, Marta zadebiutowała z autorską piosenką 'Skrzydła' na 53.KFPP w Opolu. Jesienią 2016 współprowadziła z Arturem Orzechem talent-show muzyczny 'Hit, Hit, Hurra!' w TVP1.
Jesienią 2018 roku Marta została laureatką konkursu Czwórki Polskiego Radia: „Wydaj płytę z Będzie Głośno”. Dzięki wygranej, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się jej debiutancki, autorski album – „Marta Zalewska”. Marta jest laureatką konkursu “Męskie Granie Young” dzięki któremu wystąpiła na 10-tej, jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019. We wrześniu 2019 razem z zespołem wystąpiła na jednym z największych festiwali muzycznych w Skandynawii - Live At Heart w Szwecji. Jest kompozytorką i producentką muzyczną muzyki do audiomusicalu "Jestem kim chcesz" powstałego we współpracy Audioteki i Teatru Roma, wspólnie z Krzysztofem Pacanem napisała również muzykę do spektaklu Muzeum Powstania Warszawskiego "Ostatnia Syrena" w reżyserii Michała Walczaka.
Artystka od dziecka fascynuje się latami 60-tymi XX wieku i ruchem hipisowskim. Mimo, że muzyczne zainteresowania Marty są bardzo szerokie, na jej debiutanckim krążku wyraźnie słychać wpływ twórczości ulubionych artystów epoki dzieci-kwiatów, takich jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin czy The Spencer Davis Group.

Marta prowadzi także vloga Zapomniane Polskie Piosenki w którym prezentuje wartościową polską - a nieco zapomnianą muzykę minionych dekad w oryginale i w swoich interpretacjach. Artystka przygotowuje obecnie drugą autorską płytę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl