Biletomat Concerts Elbląg Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

Concerts: Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

Tickets for Concert

Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

date

Fri, 27 November 2015 time 20:00

venue

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

promotor

Pub Sąsiedzi

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Thu, 26 nov 2015 23:59

22 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 27 nov 2015 15:00

32 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Ras Luta & Junior Stress w Elblągu!

Ras Luta & Junior Stress

Połączone siły dwóch czołowych polskich nawijaczy reggae/dancehall już niedługo w Elblągu!!!

Junior Stress i Ras Luta w przeciągu ostatnich 10 lat wielokrotnie spotkali się na klubowych i festiwalowych scenach w kraju i zagranicą. Nieraz też pracowali wspólnie w studio, wspierając się przy kolejnych swoich produkcjach. Tej jesieni pojawią się na dwóch koncertach na Pomorzu.

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent – dwa deki i jeden mikrofon to wszystko czego potrzebują, żeby zaprezentować to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae.

Start: 20.00
Start koncertu: 21.00

Poza rzeczami nowymi i premierowymi, usłyszeć będzie można oczywiście ulubione kawałki z płyt obu nawijaczy, ich wspólne numery, oraz zobaczyć Juniora i Lutę w tradycyjnej dla muzyki dancehall wymianie wersów, gdzie nawzajem interpretują swoje piosenki – coś, co dotychczas miało miejsce tylko na spontanicznych sound systemowych sesjach.

Ekipa upewni się, że na każdej imprezie będą mieli ze sobą płyty, wlepki i koszulki promujące trasę, na każdej imprezie będzie tez czas, żeby spotkać się z nimi twarzą w twarz. Szykuje się balanga w jamajskim stylu, więc powiedzcie wszystkim znajomym, weźcie zapalniczki i chodźcie sprawdzić tę wyjątkowe wydarzenie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK