Biletomat Concerts Chorzów Sztigar Bonko

Concerts: Sztigar Bonko

Tickets for Concert

Sztigar Bonko

date

Fri, 19 February 2016 time 20:00

venue

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

promotor

Szuflada 15

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Thu, 18 feb 2016 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 19 feb 2016 16:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Sztigar Bonko

Sztigar Bonko, Dj Czarny

Jako didżej zdobył tytuły mistrza świata. Kiedyś pracował jako górnik. Na scenie hip-hopowej jest obecny od piętnastu lat, a ostatnio DJ Eprom święci triumfy projektem Sztigar Bonko. Jak podkreśla, nie planował jednak za bardzo wychylać się ze swoim "górniczym" materiałem, będącym hołdem dla złotej ery rapu i albumów Cypress Hill czy House of Pain. - Nagrywałem to dla zabawy, żeby sprawdzić się też za mikrofonem i mieć po prostu frajdę. Traf chciał, że kiedyś jadąc na koncert, w busie włączył płytę demo mój wydawca i stwierdził, że koniecznie musi to wydać - opowiadał DJ Eprom, czyli Sztigar Bonko. Początkowo artysta planował tylko jeden album pod tym szyldem. Entuzjastyczne przyjęcie fanów i mediów skłoniły go jednak do nagrania drugiej płyty "Harpagan". - Ludzie na koncertach szaleją, przebierają się w górnicze stroje, przychodzą w kaskach. Klimat jest niesamowity - podkreślił DJ Eprom. Muzyk zaznaczył też, że jego odbiorcy to najczęściej ludzie w wieku powyżej 30 lat, którzy na co dzień słuchają również rocka, a nie tylko hip-hopu. - Sztigar Bonko to ukłon w stronę czasów, gdy jeździło się desce i miało kasety Biohazard i Onyx - skwitował.

(Polskie Radio Czwórka)

Sztigar Bonko to projekt (traktowany z przymrużeniem oka :) będący ukłonem w stronę Hip Hopu z początku lat 90’ych, a w szczególności załodze Soul Assassins.

Produkcja: DJ Eprom
After party :Dj Czarny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK