Biletomat Concerts Thurston Moore Band

Concerts: Thurston Moore Band

Tickets for Concert

Thurston Moore Band

date

Thu, 19 November 2015 time 19:00

venue

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 18 nov 2015 23:59

69 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 19 nov 2015 16:00

80 PLN

Sold out 

📄Thurston Moore Band w klubie Proxima!

Thurston Moore Band

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Thurstona Moore’a! Muzyk znany przede wszystkim jako założyciel kultowej grupy Sonic Youth wystąpi w Warszawie 19 listopada w klubie Proxima.

wejście: 19:00, start: 20:00

Thurston Moore wyprowadził się do Nowego Jorku w 1976 roku, w wieku 18 lat, żeby grać punk rocka. Na początku lat 80. wspólnie z Kim Gordon założył grupę Sonic Youth, jeden z najważniejszych zespołów tamtejszej sceny, którego wpływu na muzykę nie da się przecenić, i który do dziś inspiruje kolejne pokolenia muzyków. Sonic Youth wydali kilkanaście albumów studyjnych, a to zaledwie część dyskografii Moore’a, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Yoko Ono czy R.E.M, a także albumy solowe.

Pod koniec września ubiegłego roku na rynku ukazała się najnowsza płyta Moore’a – „The Best Day” – uważana za jeden z najlepszych solowych krążków muzyka. To właśnie w ramach jej promocji Thurston Moore Band wystąpią w Warszawie.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK