Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Kollektiv Turmstrasse

Clubbing: Kollektiv Turmstrasse

Tickets for clubbing

Kollektiv Turmstrasse

date

Fri, 09 March 2018 time 23:00

venue

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

promotor

Prozak 2.0

Tickets


Standard

I PULA

available to
Fri, 09 feb 2018 17:57

35 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Fri, 02 mar 2018 12:16

40 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Fri, 09 mar 2018 20:00

50 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kollektiv Turmstrasse w Prozaku! - KONCERT WYPRZEDANY!

Kollektiv Turmstrasse
Meg & Senthia

Jak mawia nasz kolega z Warszawy - sezon bez Kollektiv Turmstrasse w Polsce, sezonem straconym - dlatego po raz trzeci wyjątkowy duet producencki wystąpi w klubie Prozak 2.0 już 9 marca ;)

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznej elektroniki powracają do Krakowa! Nikt nie umie tak płynnie połączyć mocniejszego brzmienia i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić - Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.
Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu dekady nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde, a także jeden pełnoprawny longplay – „Rebellion der Träumer” wydany w 2010 roku w Connaisseur Recordings. Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie. Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 9 marca odwiedzić Prozak 2.0!

Poziom -2:
KOLLEKTIV TURMSTRASSE/ DIYNAMIC MUSIC
Meg & Senthia

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.