Biletomat Clubbing Wrocław Kornel Kovacs / 18.04 / Transformator

Clubbing: Kornel Kovacs / 18.04 / Transformator

Tickets for clubbing

Kornel Kovacs / 18.04 / Transformator

date

Sat, 18 April 2020 time 23:00

venue

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Mon, 27 jan 2020 16:23

30 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Fri, 31 jan 2020 10:42

35 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Fri, 03 apr 2020 12:15

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)





 

📄UWAGA! Wydarzenie odwołane!

Kornél Kovács

 

Kornél Kovács 18.04 wystąpi w Transformatorze w miejsce park hye jin, która odwołała swoje wszystkie najbliższe imprezy w Europie ze wzgledów osobistych.

Urodzony w Szwecji didżej i producent węgierskiego pochodzenia, zdobywał uznanie już od pierwszych chwil spędzonych za deckami. W 2008 roku wraz z Axelem Bomanem i Petterem Nordkvistem założył Studio Barnhus, obecnie jedną z najbardziej cenionych skandynawskich wytwórni. Dziś oficyna uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych w dziedzinie współczesnej muzyki elektronicznej, disco czy house’u.

Kolejne lata to szereg sukcesów, zwłaszcza wydawniczych. Debiutanckie produkcje i epki Kovácsa spotykały się z wyłącznie pozytywnym przyjęciem. The Bells, pierwszy długogrający krążek w dorobku Szweda, został doceniony przez wiodące redakcje, w tym Resident Advisor czy Mixmag. Albu utorował swojemu twórcy drogę do występów na scenach najważniejszych klubach i festiwali świata, włączając w to m.in. Berghain, ​Griessmuehle czy Dekmantel.

Dziś 35-letni Kovács to czołowa postać europejskiej i światowej sceny muzyki z pogranicza house’u i disco, co jednak nie ogranicza go w prezentowaniu znacznie szerszej palety gatunkowej, zarówno w przypadku własnej twórczości, jak i występów na żywo. Szwed umiejętnie sięga zarówno po ambientowe pasaże, jak i połamane, basowe struktury. Jego styl cechuje nieskrępowana niczym pozytywna energia, udzielająca się każdemu podczas mistrzowskich technicznie setów didżejskich.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK