Biletomat Pop / Rock Warszawa POSHLAYA MOLLY

Pop / Rock: POSHLAYA MOLLY

Tickets for Pop / Rock

POSHLAYA MOLLY

date

Thu, 28 March 2019 time 20:00

venue

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

promotor

Distorted Group

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Tue, 26 feb 2019 14:34

99 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄KONCERT ODWOŁANY!

POSHLAYA MOLLY

Słynny ukraiński pop-punkowy zespół POSHLAYA MOLLY po raz pierwszy odwiedzi Polskę! Debiutując albumem "8 способов как бросить дрочить" (8 ways to quit masturbating) chłopakinatychmiastowo zdobyli popularność w Internecie.

Kolejne EP-ki "GDSGKUS" i "VERY SCARY MOLLY (VOL. 1)" również nie pozostawiły nikogo obojętnym i spotkały się z entuzjastycznym odbiorem. Ponad 11 milionów wyświetleń teledysku "Lyubimaya piesnya twojej siestry" (Любимая песня твоей сестры), nagroda Jager Music Awards dla najlepszego zespółu rockowego to ważne fakty i wyróżnienia, lecz prawdziwą nagrodą dla zespołu była od zawsze publiczność. Połączenie dynamicznego pop-punka i tanecznej elektroniki z ironicznymi tekstami przysporzyło zespołowi rzesze wiernych fanów.Podczas zeszłorocznych ukraińskiej i rosyjskiej tras "PM" bilety wyprzedały się z tak dużą szybkością, że zespół musiał zagrać dwa razy więcej koncertów niż pierwotnie zaplanowano. W Polsce takiej możliwości nie będzie, koncert w Warszawie będzie jedynym!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK