Biletomat Pop / Rock POSHLAYA MOLLY

Pop / Rock: POSHLAYA MOLLY

Bilety na Pop / Rock

POSHLAYA MOLLY

termin

Czw, 28 marca 2019 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Distorted Group

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 14:34

99 PLN

Wyprzedane 

📄KONCERT ODWOŁANY!

POSHLAYA MOLLY

Słynny ukraiński pop-punkowy zespół POSHLAYA MOLLY po raz pierwszy odwiedzi Polskę! Debiutując albumem "8 способов как бросить дрочить" (8 ways to quit masturbating) chłopakinatychmiastowo zdobyli popularność w Internecie.

Kolejne EP-ki "GDSGKUS" i "VERY SCARY MOLLY (VOL. 1)" również nie pozostawiły nikogo obojętnym i spotkały się z entuzjastycznym odbiorem. Ponad 11 milionów wyświetleń teledysku "Lyubimaya piesnya twojej siestry" (Любимая песня твоей сестры), nagroda Jager Music Awards dla najlepszego zespółu rockowego to ważne fakty i wyróżnienia, lecz prawdziwą nagrodą dla zespołu była od zawsze publiczność. Połączenie dynamicznego pop-punka i tanecznej elektroniki z ironicznymi tekstami przysporzyło zespołowi rzesze wiernych fanów.Podczas zeszłorocznych ukraińskiej i rosyjskiej tras "PM" bilety wyprzedały się z tak dużą szybkością, że zespół musiał zagrać dwa razy więcej koncertów niż pierwotnie zaplanowano. W Polsce takiej możliwości nie będzie, koncert w Warszawie będzie jedynym!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK