Biletomat Festiwale Instytut Festival 2021 Music & Art

Festiwale: Instytut Festival 2021 Music & Art

Bilety na festiwal

Instytut Festival 2021 Music & Art

termin

Pt, 18 cze 2021 - Nd, 20 cze 2021

miejsce

Garnizon Modlin
Generała Józefa Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

organizator

INSTYTUT

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Karnet (18-19.06)

EARLY BIRDS

dostępna do
Czw, 05 gru 2019 10:55

145 PLN

Wyprzedane


Karnet (18-19.06)

I PULA

dostępna do
Pt, 14 lut 2020 23:59

175 PLN

WyprzedaneKarnet (18-19.06)

III PULA

dostępna od
Czw, 01 kwi 2021 00:00

240 PLN

Kup bilet


Karnet (18-19.06)

IV PULA

dostępna od
Pt, 14 maj 2021 00:00

280 PLN

Kup bilet


Karnet (18-19.06)

V PULA

dostępna od
Pt, 18 cze 2021 00:00

325 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ) 

📄Instytut Festival 2021 Music & Art

Amelie Lens, Abu Zeinah, Angelo Mike, Antigone, Blazej Malinowski live, Justine Perry, MaL, Regal, SHDW & Obscure Shape live (premiere), Under Black Helmet, VTSS

 

Przed nami trzecia edycja Instytut Festival Music & Art: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Garnizonu Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji. Po dwóch edycjach nabieramy jeszcze większego rozpędu i szykujemy dla Was jeszcze więcej niespodzianek podczas Instytut Festival 2021 Music & Art!

18 i 19 czerwca 2021 w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Podczas nadchodzącej edycji nowością będzie New Moon Stage znajdująca się na tarasie Garnizonu z hipnotyzującym widokiem na Narew wpadającą do Wisły i panoramę warszawskich wieżowców.

Pierwsze ogłoszenia artystów:

ARTYŚCI | PHASE 1

Amelie Lens
Abu Zeinah
Angelo Mike
Antigone
Blazej Malinowski live
Justine Perry
MaL
Regal
SHDW & Obscure Shape live (premiere)
Under Black Helmet
VTSS

Tak jak podczas ubiegłej edycji festiwalu, każdemu uczestnikowi który zakupi karnet weekendowy dajemy możliwość zakwaterowania na terenie miasteczka festiwalowego w Garnizonie Modlin. Zachęcamy do spędzenia całego weekendu z Instytutową rodziną w murach Garnizonu i skorzystania z szeregu nowych atrakcji, które dla Was przygotujemy. Więcej informacji na temat kwater i pola biwakowego już wkrótce.

Dbając o komfort i jeszcze lepszą komunikację podczas nadchodzącej edycji Instytut Festival Music & Art zorganizowane zostaną dedykowane dla uczestników festiwalu wahadłowe przejazdy autobusem ze stacji metra Młociny (linia M1 kursująca do godziny 2:50 ze stacji Centrum) do Modlina, realizowane we współpracy z Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2021 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK