Biletomat Festiwale LOST przesilenie 2022

Festiwale: LOST przesilenie 2022

Bilety na festiwal

LOST przesilenie 2022

termin

Pt, 26 sie 2022 godz. 18:00 - Nd, 28 sie 2022 godz. 23:59

miejsce

Pałac w Debrznicy
Debrznica 4, 66-235 Torzym

organizator

between_us

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Wt, 31 maj 2022 23:59

150 PLN

WyprzedaneStandard

III Pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 26 sie 2022 18:00

200 PLN

Kup bilet 

📄LOST przesilenie 2022 w Debrznicy!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

LOST Przesilenie 2022

Wiemy, że wielu z Was czekało na potwierdzenie nowej daty LOST. Do budowania napięcia zmusiły nas zawirowania organizacyjne, wskutek których nasze spotkanie przesunęło się w czasie o kolejne kilka miesięcy. Na szczęście nareszcie możemy je potwierdzić. Wrota zamku w Debrznicy otworzą się dla Was po raz kolejny w ostatni weekend sierpnia. 

Czym jest LOST? Myślą przewodnią festiwalu jest odzyskiwanie utraconego kontaktu z wciąż drzemiącymi w nas żywiołami. Odbudowywanie więzi z naturalną duchowością, która cechowała nas wszystkich nim zamieszkaliśmy w dżunglach z betonu i oddzieliliśmy się od planety warstwą syntetycznej podeszwy i cegieł. 

W każdym z nas drzemie chęć odzyskania więzi z naturą, utraconej w gonitwie cechującej współczesną codzienność. Chęć ta skryta jest nieraz głęboko - niektórzy pozwolili nawet, by zgiełk cywilizacji skutecznie stłumił ten pradawny zew, pozostały w nas od czasów, gdy wszyscy byliśmy mieszkańcami puszczy. Wierzymy, że odkrywanie go na nowo w ludzkich duszach jest czymś ważnym, czymś o co warto walczyć, o co warto tańczyć. 

Nasz udział w organizacji festiwalu Garbicz, a także poprzednie,  skromniejsze edycje LOST, przygotowały nas do produkcji nadchodzącej duchowo-taneczej przygody, którą chcemy zapisać się w Waszej pamięci na zawsze. Przez trzy doby naszego transcendentalnego spotkania zaangażujemy żywioły natury i duchy przodków do wspólnego tańca ze słońcem i księżycem - zarówno w naszym pałacu, jak i na nowej scenie na otwartej przestrzeni.

Rozpoczynająca festiwal piątkowa noc skupi się na nawiązaniu połączenia z Matką Ziemią, z której wyrasta całe życie, i do której owo życie powraca. Wsłuchamy się w pulsujący rytm planety, by wraz ze wschodem słońca dać się porwać żywiołowi wody i przenieść się na dzienną scenę na świeżym powietrzu, gdzie celebrować będziemy jej moc, umożliwiającą cudowną cyrkulację materii, tak trudną do znalezienia gdziekolwiek indziej w kosmosie. 

Gdy słońce kończyć będzie swój niebiański taniec, woda zacznie parować w gorącu sobotniej nocy. Powracając do wnętrz pałacu specjalnie dobrani artyści sprawią, że poczujemy, że tańczy z nami nawet ogień oddalonych o tysiące kilometrów rozsierdzonych wulkanów. Rozpalone pląsy w niedzielę pomoże wystudzić żywioł wiatru, któremu dedykujemy ostatni dzień rytuałów na świeżym powietrzu

Line up: 
- Sailor & I
https://youtu.be/LzSHTEpHg2s

... more TBA

Miejscówka: 
XIX wieczny pałac, położony w malowniczej wsi Debrznica w województwie lubuskim, 10 kilometrów od Garbicza, znany z wcześniejszych eventów, kolejny raz otwiera swoje podwoje dla tych, którzy cenią sobie aktywny odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, kameralny klimat (wręcz domową atmosferę), dobre towarzystwo, anonimowość, intymność.

LOST przesilenie 2022: https://www.facebook.com/events/817282275440118
Organizator: between_us

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie