Biletomat Hip Hop / Reggae Gunna

Hip Hop / Reggae: Gunna

Bilety na Hip Hop / Reggae

Gunna

termin

Nd, 30 czerwca 2019 godz. 21:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 04 cze 2019 10:08

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 30 cze 2019 15:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Gunna w Praga Centrum!

Gunna

 

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Z przyczyn technicznych, niedzielny koncert Gunna (30.06.2019) zostaje przeniesiony z klubu Praga Centrum do klubu Hydrozagadka. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Poniżej przypominamy jeszcze nowy rozkład godzinowy:

19:00 Otwarcie drzwi
20:00 Support (Żabson)
21:00 Start koncertu (Gunna)

Gunna - raper pochodzący ze stanu Georgia w USA odwiedzi Polskę po raz pierwszy!

Zainteresował się muzyką i rapowaniem jako hobby w młodości, ale bardziej poważnie podszedł do możliwości kariery w hip-hopie około 2016 roku, kiedy poznał Atlanta MC Young Thug. Rozwój ich przyjaźni spowodował, że wkrótce Gunna rozpoczął współpracę w studiu i pojawił się w kawałku Younga Thuga „Floyd Mayweather”, obok gwiazd takich jak Gucci Mane i Travis Scott. To przyniosło Gunnie rozgłos, który pozwolił związać się z „YSL” Young Thuga. Pod koniec 2016 roku wydał mixtape Drip Season, a następnie Drip Season 2 latem 2017 roku, po którym koncertował w USA z Playboi Carti. Najnowsza propozycja Gunny Drip Season 3 została wyprodukowana przez Metro Boomin z udziałem raperów takich jak Young Thug, NAV, Lil Baby, Lil Uzi Vert. Raper niedawno zakończył trasę z Travisem Scottem - Astroworld - Wish You Were Here Tour.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK