Biletomat Imprezy Ambivalent / Ovum, Berlin : 2 urodziny Sala Gotycka

Imprezy: Ambivalent / Ovum, Berlin : 2 urodziny Sala Gotycka

Bilety na imprezę

Ambivalent / Ovum, Berlin : 2 urodziny Sala Gotycka

termin

So, 29 października 2016 godz. 23:00

miejsce

Sala Gotycka
ul. Purkyniego 1, 50-155 Wrocław

organizator

Stary Klasztor

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Ambivalent / Ovum, Berlin : 2 urodziny Sala Gotycka w innym terminie i miejscu.


 

📄Drugi dzień urodzin Sala Gotycka

Ambivalent / Ovum Recordings, Berlin
Senthia& Meg Cocaine / Prozak 2.0, Sala Gotycka
myself / Suck My Bass
Sobolevsky / Beat That Night
Kuba Korta / Suck My Bass, Sala Gotycka

ZOBACZ RÓWNIEŻ 28.10 - AVIAN SHOWCASE: 2 URODZINY SALA GOTYCKA

Drugi dzień urodzin Sala Gotycka prezentuje tech house w najlepszym światowym wydaniu! Postać, która wydawała w każdej dużej wytwórni jak Cocoon, Ovum Recordings, Kompakt Records czy MINUS. W przeszłości silnie związany głównie z tą ostatnią, pracując z samym Richie Hawtinem nad jego projektem Plastikman.

Przedstawiamy Ambivalenta, który zagra w Sala Gotycka już 29 października!

Nietuzinkowa postać, której oryginalne połączenie house i minimal spodobało się największym światowej elektroniki! Josh Wink oficjalnie przyjął go do rodziny Ovum Recordings, Michael Mayer do Kompakt Records a przez długi czas był wymieniany tuż obok wspomnianego Richie Hawtina jako trzon kultowej wytwórni MINUS. Jego nagłośniejszy kawałek "R U OK" doczekał się kilku doskonałych remiksów m.in od PACO OSUNA, Troy Pierce czy Marco Carola. Stał się minimal hymnem, który na zawsze umieścił Ambivalenta w kręgu najciekawszych twórców tego gatunku.

Sala Gotycka to silny muzyczny ekektyzm, którego doświadczycie w urodzinowy weekend w najczysteszej formie. O odpowiedni poziom również po polskiej strony składu zadbają dwie Panie, REZYDENTKI Sala Gotycka, świetnie znane we Wrocławiu - Senthia oraz Meg Cocaine. Męskie ramię podadzą im Panowie związani z kolektywem Suck My Bass - Kuba Korta oraz myself, których wspierać będzie szef Beat That Night - Sobolevsky!

Jeśli kochacie świetny ubrany w bit minimal i tech house pomieszany w elektroniczny koktajl nie może Was zabraknąć podczas drugiego dnia celebracji urodzin Sala Gotycka!

booking:
Urbanum

produkcja:
Suck My Bass
Stary Klasztor

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK