Biletomat Imprezy Warszawa Apparat Live – Soundtracks

Imprezy: Apparat Live – Soundtracks

Bilety na imprezę

Apparat Live – Soundtracks

termin

So, 24 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

I Pula

dostępna do
Śr, 30 wrz 2015 23:59

100 PLN

Wyprzedane


Miejsca siedzące

I Pula

dostępna do
Śr, 30 wrz 2015 23:59

140 PLN

Wyprzedane


Miejsca stojące

II Pula

dostępna do
So, 24 paź 2015 09:49

120 PLN

Wyprzedane


Miejsca siedzące

II Pula

dostępna do
So, 24 paź 2015 09:49

160 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄APPARAT gwiazdą Warsaw Music WEEK!

Apparat

start: godz. 20.00 (wstęp od 19.00)

APPARAT 

Niemiecki projekt zawita do Warszawy w ramach europejskiej trasy koncertowej Soundtracks Live!
Apparat to projekt muzyczny założony przez Saschę Ringa - berlińskiego didżeja, producenta i twórca muzyki elektronicznej. Jest znany także z projektu Moderat, który stworzył wspólnie z duetem Modeselektor. Zaczynał od tworzenia muzyki techno na klubowe parkiety. Następnie jego muzyczne zainteresowania przeniosły się bardziej w stronę ambientu, a ostatnio skupia się raczej na tworzeniu dźwięków niż bitów. Jego najnowszym projektom bliżej jest do glitchu, IDM-u. Wykorzystuje w nich także klasyczne instrumenty smyczkowe. Jego pierwszy album Multifunktionsebene - został wydany w 2001 roku. W 2004 roku pojawił się na sesji Johna Peel’a. Jest znany ze współpracy z Ellen Allien. Owocem współdziałania tych dwóch muzyków były albumy Orchestra Of Bubbles, Turbo Dreams, Way Out Remixes oraz Jet (Remixes). Wszystkie zostały wydane w 2006 roku. Rok później ukazał się jego solowy projekt Walls, a w 2008 roku Arcadia Remixes. W 2011 roku wydał pierwszą płytę jako Apparat Band The Devil’s Walk. I rozpoczął koncerty akustyczne z zespołem. W 2013 r. ukazała się świetna płyta pt. Krieg und Frieden. Tym razem Apparat wystąpi w Warszawie z najnowszym projektem Soundtracks Live i zaprezentuje nowe kompozycje napisane do filmów i przedstawień teatralnych.


 

WARSAW MUSIC WEEK
Warsaw Music Week to inicjatywa powstała w 2009 roku dzięki współpracy agencji Good Music Productions z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa, Liverpool Music Week w okresie starań Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. I choć Warszawa nie zdobyła tytułu, zyskała nowy festiwal, który w tym roku będzie miał już 6. edycję. W ciągu 5 lat, na festiwalu bawiło się ponad 60 tysięcy osób! Gwiazdami poprzednich edycji byli m.in.: Unkle, Hooverphonic, Ladytron, Hercules & Love Affair, Crystal Fighters, DJ Mehdi, Goldie & MC Jakes, Toro Y Moi, Erol Alkan, Thomas Azie, DJ Falcon i wielu innych. Łącznie w Warsaw Music Week udział wzięło ponad 80 artystów zagranicznych i 100 wykonawców z Polski, którzy wystąpili w 15 klubach i salach koncertowych w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji!
Więcej szczegółów na temat artystów i nowych aktywności festiwalu już niebawem.

Organizator główny i koordynator: agencja Good Music Productions.

Oficjalny serwis na www.warsawmusicweek.pl

Dołączcie do nas!

Facebook: http://www.facebook.com/warsawmusicweek
Instagram: https://instagram.com/warsawmusicweek
Twitter: https://twitter.com/warsawmusicweek

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK