Biletomat Imprezy BOOKA SHADE

Imprezy: BOOKA SHADE

Bilety na imprezę

BOOKA SHADE

termin

So, 21 grudnia 2013 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 09 gru 2013 14:25

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 gru 2013 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 21 gru 2013 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Booka Shade po raz pierwszy w warszawskim 1500m2!

main: BOOKA SHADE dj set ( Get Physical // DE ), bshosa, Pysh, Sovinsky, red: Warsaw Calling all night long, black: Kebs, Falcon1, Spinlab team

Na początku listopada do sklepów trafił nowy album Booka Shade „Eve”, a już 21 grudnia, po raz pierwszy będziecie mogli usłyszeć ich w 1500m2 do wynajęcia! 

Booka Shade to marka, która od ponad dekady trzęsie sceną techhouse na cały świecie. Dwóch weteranów frankfurckiej sceny elektronicznej, którzy choć na koncie mają już 5 albumów i wachlarz hitów takich jak: Body Language, Charlotte, Night Falls czy In White Rooms, nie zwalniają tempa i ciągle zyskują na popularności! 

Od momentu spotkania Waltera Merzigera i Arno Kammermeiera na początku lat 90tych minęła naprawdę długa droga - zaczynali od grania synthpopu, by później pójść w trance i techno, a kiedy i to ich znudziło postanowili założyć własną wytwórnie płytową. Tak narodziło się Get Physical, która z biegiem lat stała się jedną z najbardziej poważanych wytwórni wydającej muzykę elektroniczną. 

To był moment przełomowy dla Booka Shade - panowie postanowili znów wyjść z cienia i zająć się nie tylko wydawaniem, ale i tworzeniem muzyki. To wtedy właśnie duet rozbłysnął wydając swoje największe klubowe hity, nie przestając po dziś dzień! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.