Biletomat Imprezy Warszawa BOOKA SHADE LIVE

Imprezy: BOOKA SHADE LIVE

Bilety na imprezę

BOOKA SHADE LIVE

termin

So, 23 kwietnia 2016 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 02 mar 2016 15:35

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 21 kwi 2016 12:28

49 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 23 kwi 2016 18:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Booka Shade na żywo w 1500m2

BOOKA SHADE

Z ogromną radością zapraszamy na występ duetu Booka Shade, jednego z najbardziej cenionych projektów na scenie muzyki elektronicznej.

Walter Merziger oraz Arno Kammermeier to producenci, DJ-e, live performerzy i współwłaściciele popularnej wytwórni Get Physical. Ich twórczość charakteryzują lekkie, melodyjne brzmienia muzyki house, które świetnie sprawdzają się na parkiecie. Najlepszym tego dowodem są tak kultowe pozycje w dyskografji duetu, jak „Body Language”, „In White Rooms” czy „Love Inc”.

Występ w Warszawie będzie wyjątkowy, bowiem duet w wersji live używa sporego instrumentarium i prezentuje wyłącznie własne utwory. Co ważne, w tej formule, Booka Shade można u nas usłyszeć niezwykle rzadko – do tej pory takich występów było zaledwie kilka, a jednym z najbardziej zapamiętanych koncertów był ten na głównej scenie festiwalu Audioriver w 2014 roku.

Zamów bilety już teraz na Bileotmat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.