Biletomat Imprezy Brodinski - IV Urodziny Prozak 2.0 (Dzień 1)

Imprezy: Brodinski - IV Urodziny Prozak 2.0 (Dzień 1)

Bilety na imprezę

Brodinski - IV Urodziny Prozak 2.0 (Dzień 1)

termin

Pt, 04 listopada 2016 godz. 22:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 22 paź 2016 14:19

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 03 lis 2016 12:48

40 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 04 lis 2016 18:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Brodinski gwiazdą 1. Urodzin Prozak 2.0

Stało się! To już 4 lata klub Prozak 2.0 walczy dla Was o najgorętsze nazwiska świata elektronicznego.

Nie zawsze jest to łatwa i przyjemna praca, ale Wasze zadowolone buzie oraz usatysfakcjonowani artyści, którzy z przyjemnością powracają do Krakowa znaczą dla nas więcej niż wszystkie te mankamenty. Stąd z okazji urodzin wielki powrót przystojnego i utalentowanego Francuza - Brodinskiego wraz z nowym albumem!

Powiedzieć o Brodinskim tylko trochę, to nie powiedzieć nic. Jeżeli ktoś w branży zasłużył na miano artysty wielowymiarowego, to z pewnością jest to Louis. Poza ciągłym życiem w trasie i kursowaniem między Paryżem a LA, ten przystojniak znalazł jeszcze czas na prowadzenie labelu i byciu jednym z najbardziej znaczących trendsetterów w muzyce elektronicznej. Jeszcze jakiś czas temu jego B2B z Gesaffelsteinem było jednym z najbardziej pożądanych dj setów na scenie i stanowiło wizytówkę francuskiego techno. O jego wszechstronności doskonale świadczą też pozostałe kolaboracje, choćby z takimi postaciami jak m.i. Kanye West, Theophilius London czy Daft Punk. Jego pierwszy długogrający album Brava to mikstura undergroundowego hip-hop’u, francuskiego elektro i techno.

Brodinski tydzień temu wypuścił do sieci darmowy mixtape, gdzie zrobił bity dla raperów z podziemia Atlanty. Trap, elektro, techno – nie mamy pojęcia czego się spodziewać 4.11, ale Louis wie co robi i z pewnością zrobi to dobrze!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK