Biletomat Imprezy BURN Residency Mix Off with Mind Against

Imprezy: BURN Residency Mix Off with Mind Against

Bilety na imprezę

BURN Residency Mix Off with Mind Against

termin

So, 18 czerwca 2016 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Spółka Akcyjna

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 17 cze 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 18 cze 2016 17:00

25 PLN

Wyprzedane


Mind Against Mind Against

 

📄BURN Residency Mix Off with Mind Against

Mind Against (Afterlife, Life And Death, Berlin)
Uczestnicy BURN Residency Mix Off:
Keenarf
Nowosad
Phil Jensky
Terstin
Truant
+ support

Zapraszamy na ostatni etap polskich eliminacji do międzynarodowego konkursu DJ-skiego, BURN Residency. Mix Off to wydarzenie, podczas którego zostanie wyłoniony artysta, który wyjedzie na Ibizę, by zmierzyć się z twórcami z ponad 20 krajów. Gwiazdą wieczoru będzie włoski duet Mind Against, a za organizację imprezy odpowiada Burn Energy Drink oraz twórcy Audioriver Festival.

BURN Residency to największy na świecie konkurs dla DJ-ów i producentów muzyki elektronicznej, w którym do wygrania jest ponad dwumiesięczna rezydentura na Ibizie oraz 100 tysięcy euro, które zostaną zainwestowane w rozwój kariery zwycięzcy. Pierwszy etap to wgranie krótkich setów na Mixcloud oraz promowanie ich m.in. w social mediach. Następnie, z autorów najpopularniejszych nagrań, międzynarodowe jury w każdym kraju wybiera pięciu uczestników, którzy następnie rywalizują Mix Offach. Mix Off to impreza, na której DJ-e grają na żywo i są oceniani zarówno przez jury, jak i publiczność. To od tych występów zależy, kto poleci na Ibizę, by zmierzyć się ze zwycięzcami z pozostałych krajów.

Uczestnicy ostatniego etapu polskich eliminacji zostali już ogłoszeni, będą to: Keenarf, Nowosad, Phil Jensky, Terstin i Truant. Wiemy również, kto wystąpi tuż po ich rywalizacji – będzie to wyjątkowy duet Mind Against. Bracia Alex i Federico Fognini są świetnie znani na całym świecie, ale i w Polsce – między innymi za sprawą ich genialnego występu na Audioriver w 2014 roku. To producenci o charakterystycznym brzmieniu wytwórni Life and Death oraz artyści o wyjątkowym stylu miksowania, co potwierdza 18. miejsce na liście najlepszych DJ-ów świata wg czytelników portalu Resident Advisor.

Wydarzenie odbędzie w ogrodzie stołecznego klubu Iskra zlokalizowanego przy ulicy Wawelskiej 5 – jest to świetne miejsce, które oczywiście nieco odmienimy na tę noc. Impreza będzie na świeżym powietrzu, ale możecie spodziewać się także dachu nad głowami, by pogoda nie miała żadnego wpływu na przebieg wydarzenia.

LINE-UP:

Mind Against (Afterlife, Life And Death, Berlin)
Uczestnicy BURN Residency Mix Off:
Keenarf
Nowosad
Phil Jensky
Terstin
Truant
+ support

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!