Biletomat Imprezy CAFE MAMBO - JAVI BARREDA & DANNY O.

Imprezy: CAFE MAMBO - JAVI BARREDA & DANNY O.

Bilety na imprezę

CAFE MAMBO - JAVI BARREDA & DANNY O.

termin

So, 02 maja 2015 godz. 21:00

miejsce

Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

organizator

Zatoka Sztuki

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 maj 2015 17:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Klimat ibizy w Zatoce Sztuki!

Cafe Mambo
Georgina Tarasiuk
Mathew Clarck & Ricardo

Na drugi dzień majówki przygotowaliśmy dla Was cos wyjątkowego. Prosto z IBIZY z jednego z najpopularniejszych i najstarszych klubów na wyspie - CAFE MAMBO duet JAVI BARREDA & DANNY O.

Café Mambo to kultowe miejsce w Sant Antoni na Ibizie, które przez 20 lat swojej działalności dzięki niezrównanej reputacji zbudowanej dzięki występom wspaniałych, światowej sławy DJów oraz równie sławnych zachodów słońca gościło już około 23 miliona widzów. Coś co początkowo było małym barem, stało się podstawą w świecie muzyki elektronicznej. W związku ze światowym sukcesem marki Café Mambo uległo wymaganiom publiczności i projekt rozwinął się na międzynarodową skalę. Od 2013 roku „Mambo on Tour” jest pomysłem na to, aby dzielić się uczuciami i radością Mambo z Ibizy na całym świecie.

Już 2 maja doświadczycie tej radości i hiszpańskiego słońca na sopockiej plaży Zatoki Sztuki. Café Mambo reprezentować będą Javi Barreda oraz Danny O.

Legendy rodem z IBIZY :

JAVI BARREDA - mówi o sobie:

Muzyka to moje życie. Będąc dzieckiem miałem fascynację muzyką elektroniczną. Wszystkie te lata były niezapomniane, nabywałem doświadczeń, ponieważ zawód ten wymaga stałej ewolucji. Z każdym dniem odkrywam cos nowego, moje życie to ciągła nauka i dążenie do czegoś nowego w muzyce. Brałem udział w wielu wydarzeniach związanych z muzyką elektroniczną, pracując głównie jako DJ, ale także jako producent i organizator festiwali. Uważam się za bardzo szczęśliwą osobą, ponieważ zarabiam na życie swoja pasja.

Ponad 15 lat doświadczenia za Javi Barreda jako profesjonalnego didżeja, uznany i ceniony w branży muzyki elektronicznej. Gra na Ibizie od 2001 roku, pozostaje na wysokim poziomie i sprawia, że spektakularny buduje atmosferę na każdym występie. Jego sukcesy pochodzące głównie z jego dobrego gustu i wszechstronność i ciągłych innowacji muzycznych, ale także z działań inscenizacyjnych, które angażują publiczność. Obecny na scenie Ibiza przez 10 lat, artysta znany w Brazylii jako jeden z kluczowych elementów rozwoju i wpływu marki Café del Mar, znany na całym świecie. Javi jest gotowy na wszystko, począwszy od założenia własnej firmy w 2003 imprezę "Imag'n Muzyka zbiorowego SL" do bardziej ryzykownych produkcjach takich jak Yes! Ibiza, Es Kabaret lub Festiwal del Sol. Te ostatnie lata były dla niego etapem uczenia się. Urodzony przedsiębiorca zyskał uznanie w muzyce elektronicznej w kultowych miejscach: Brazylia, Ibiza, Miami, Valencia ... I historia toczy się dalej. Zakładając, że najlepsze czasy dla artysty jeszcze przed nim, możemy powiedzieć, że Javi Barreda jest w swojej najlepszej formie do zarządzania projektami i jest w stanie doprowadzić społeczeństwo do stanu zadowolenia. Zawsze z jasnego i bezpośredniego przesłania pokoju, harmonii i dobrej energii w jej posiedzeniach.

Danny O is as familiar with the desires of Ibiza's musically educated and diverse crowds as any DJ could be.

From sunsets to ten-hour sets and chill-out to techno in his Cafe Mambo and Bora Bora residencies Danny O has extensive experience. He regularly plays alongside the likes of Fatboy Slim, Pete Tong, Groove Armada, Tensnake, Solomun and many more of the most famous DJs in the world.

As a professional producer and studio engineer Danny O has releases on labels like Circle Music (Berlin), King Street (New York), Smiley Fingers, Seamless and his own label Proof Recordings which launched in 2014.

These releases have gained support form the likes of: Nic Fanciulli, Groove Armada, Roger Sanchez, X Press 2, Alfredo, Robert Owens and more. As well as summer resident for Cafe Mambo he is now one of their international tour residents and has headlined events from the U.K to the Middle East.

Since the turn of the millennium Danny O has been providing an eclectic soundtrack to dance floors across the world and has become an incredibly musical, versatile and open-minded dj who wont rest until the crowd are chanting ‘one more tune’!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK