Biletomat Imprezy CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

Imprezy: CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

Bilety na imprezę

CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

termin

So, 11 marca 2017 godz. 22:00

miejsce

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 28 lut 2017 14:56

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 01 lut 2017 07:09

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 09 mar 2017 15:00

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 mar 2017 15:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Powraca Circus Inferno w Starej Rzeźni

Mano Le Tough (Maeve / Permanent Vacation)
Audiorotax
Phil Jensky
visuals: .wju

Czy słyszysz cyrk w oddali? Do miasta znów przybywają same osobliwości, a przewodzi im ten, który został wybrany przez duchy. Ten, który działa poprzez ekstazę i wchodzi w trans dzięki uderzeniom bębna. Ten, który doznaje opuszczenia własnego ciała i kontaktuje się z bytem nadludzkim, schodząc do świata podziemnego. Ma tu do wykonania misję – odtańczyć swój taniec i odnaleźć wszystkie zbłąkane dusze. Szaman zaprasza do swojego rytuału.

Siła szamana to właściwe układy z potężnymi i wpływowymi w zaświatach dźwiękami. Opanowując niektóre z nich, wspiera się sojuszem z magicznymi totemami scenografii i omamami wizualizacji. Dzięki inicjacji zgromadzeni wyznawcy posiądą tajemną wiedzę o wspólnocie oraz doświadczą satysfakcjonujących wizji. Ubrani w pióra i wyposażeni w bębenki, zatańczą szamański taniec do akompaniamentu MANO LE TOUGH!

Aktywuje się szamański krąg Circus Inferno – cyklu, który gościł już takich artystów jak Tale Of Us, Michael Meyer, Scuba, Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem czy Tiefschwarz. O Mano Le Tough mówi się, że dzięki niemu nie musimy martwić się o przyszłość muzyki house. Całej ekipie wytwórni Innervisions, z Ame i Dixonem na czele, bardzo przypadło do gustu ciepłe i melodyjne, ale jednocześnie dynamiczne brzmienie jego produkcji.

Mano Le Tough czyli Niall Mannion pochodzi z wioski spod Dublina, jednak od dawna mieszka w Szwajcarii, a tworzy w Berlinie. Na radarze pojawił się w 2009 roku z singlem w legendarnej wytwórni disco Viking Prins Thomas’ Internasjonal. Z mieszanką nowoczesnego disco, klimatycznego house’u i elektroniki szybko wzbudził sobą zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że jego produkcje pojawiły się w tak renomowanych wytwórniach jak Mirau Tensnake’a, Dirt Crew recordings czy Buzzin Fly Bena Watta. Zasłynął też jako remikser m. in. Aloe Blacca , Midnight Magic, Flowers and Sea Creatures i Roisin Murphy.

W 2012 roku razem z Baikalem założył wytwórnię Meave. Jego doświadczenia muzyczne skumulowały się w albumie wydanym na Permanent Vacation „Changing Days”.Podobnie, jak koledze z wytwórni Johnowi Talabotowi, Mano udaje się w swojej muzycznej palecie wykraczać poza taneczność i clubbing. Tworzy swoje własne wyróżniające się brzmienie oraz realizuje wizję słodko-gorzkich melodii i klimatycznych brzmień. Jak każdy szaman, ma własną drogę, którą wskazują mu umuzykalnione duchy.

Supportować go będzie pochodzący z Krakowa Phil Jensky, któremu szamańskie brzmienia są bardzo bliskie. Po Manu zagra jeden z pionierów lokalnej sceny, znany i lubiany Audiorotax.

W trakcie tej szamańskiej podróży odrzucone zostaną wszystkie konwenanse, które czają się za rogiem rutyny i zmęczenia. Wyświęcone przez duchy wizualizacje i mistyczna scenografia oddzielą dusze od ciał, a obrzęd udowodni, że wszystkie światy muzyczne i wizualne tworzą całość i współdziałają ze sobą.


Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety / miejsce imprezy będzie ogrzewane!

Wejście od ul. Garbary

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK