Biletomat Imprezy Ciroc Summer Night - Erick Morillo

Imprezy: Ciroc Summer Night - Erick Morillo

Bilety na imprezę

Ciroc Summer Night - Erick Morillo

termin

So, 19 sierpnia 2017 godz. 21:00

miejsce

Klub The View
ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa

organizator

Klub The View

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 15 sie 2017 22:31

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 sie 2017 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 19 sie 2017 19:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Erick Morillo w The View Warsaw!

ERICK MORILLO DJ SET
support:
HANNA BERNARD
CHRISS JAXX

start: 21.00

Erick Morillo DJ set w The View Warsaw!

Erick Morillo to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki house, a przez wielu znawców uznawany za absolutnego giganta muzyki dance.

Wątpię, aby znalazła się choć jedna osoba nie znająca jednego z największych hitów lat 90-tych, Reel 2 Real - "I Like To Move It". A to był tylko początek niesamowitej kariery Morillo.

Cały czas był obecny w dj'skim i prodenckim świecie nowej fali muzyki dance, produkując kolejne wspaniałe klasyki i budując swą legendę. W 1997 założył największy nowoczesny label house'owy po drugiej stronie oceanu - Subliminal Records. Jedyną wytwórnią która miała równie silny wpływ na rozwój i popularyzację muzyki house to brytyjskie Defected.

W 1999 kolaboracji z Harry "Choo Choo" Romero i Carlos'em Sosa jako Ministers De-La-Funk wydali moim zdaniem jeden z najlepszych utworów w całej historii muzyki house - "Believe", gdzie swego głosu użyczyła niesamowita Jocelyn Brown. Do dziś można go usłyszeć w setach wielu DJ'i, a swą pozytywną energią za każdym razem wprowadza euforię na parkiecie.

Eric "Mo" Morilo to także jeden z najwybitniejszych remikserów w historii. Remiksował wszystkich, od Whitney Houston do Basement Jaxx, od Sneaker Pimps do Macy Gray, od Boba Sinclara do Enrique Iglesiasa. Nie wypada nie wspomnieć o takich nazwiskach jak Crystal Waters, Junior Jack, Crystal Method, Anthony Rother, Kid Crème, Ultra Nate czy nawet Modjo.

Jednak z punktu widzenia przeciętnego imprezowicza najważniejszą informacją wydaje się niekwestionowana pozycja kultowego DJ'a. Imprezy z jego udziałem obrastają w legendy, a jego miksy cały czas zajmują wysokie miejsca na osobistych playlistach wielu ludzi. Jest bardzo pracowity, w swojej karierze potrafił zagrać nawet 30 imprez w jednym miesiącu. Ma na koncie rezydentury w takich klubach jak Crobar w Miami, Pacha na Ibizie czy Ministry of Sound w Londynie. Jest jednym z najbardziej utytułowanych DJ'i, co potwierdzają nagrody Best House DJ (1999-2001), Best International DJ (2002), Best DJ by Mixmag (2004) oraz liczne występy w telewizji.

W roku 2004 Morillo wydał swój pierwszy album - "My World". Można tam znaleźć kolaboracje z takimi artystami jak Puff Daddy, Audio Bullys, Terra Deva czy kojarzonym z "I Like To Move It" Mad Stuntman'em. Wielkim hitem z tego albumu okazał się nagrany wspólnie z Audio Bullys parkietowy killer "Break Down The Doors", gdzie w teledysku gościnnie wystąpiła supermodelka Naomi Campbell, a sam utwór przyczynił się do popularyzacji electro house na całym świecie.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK