Biletomat Imprezy Dennis Ferrer

Imprezy: Dennis Ferrer

Bilety na imprezę

Dennis Ferrer

termin

Pt, 15 stycznia 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 15 gru 2015 09:29

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 15 sty 2016 19:00

29 PLN

Wyprzedane 

📄Dennis Ferrer w SQ!

Dennis Ferrer, Glasse, Matthew Clarck

Dennis Ferrer to od 20 lat jedno z najmocniejszych nazwisk światowej sceny house. Niezmiennie w wyśmienitej muzycznej formie gości na największych muzycznych festiwalach i renomowanych klubach. Nie wszyscy wiedzą, że twórca tak popularnych numerów jak „Sandcastles” czy „Hey hey”, zaczynał od grania i komponowania techno. Miłość do bardziej tanecznych brzmień przyszła z czasem i zagościła w nim na dobre, a dziś uważany jest za ikonę muzyki house.

Ferrer był zawsze tam, gdzie działo się coś przełomowego w muzyce elektronicznej. Gdy na salony wkraczały elektroniczne rytmy afrykańskie, repertuar grany wtedy przez Ferrera idealnie wpasował się w ten trend.Gdy skierował się w stronę miksowania tech&soul, szybko okazało się, że klubowicze rozkochali się w tym gatunku. Wydawać by się mogło, że muzyka podążała za nim.

W 2003 roku podbija serca utworem „Sandcastles” skomponowanym wspólnie z Jeromem Sydenhamem, a zawierającym nawiązania do jego korzeni techno z 1994 roku, połączonych z solidną dawką soulu. Numer nie schodził z chartów najwiekszych dj'ów przez kilkanaście miesięcy.

Ferrer nie powtarza utartych schematów, kolejne hity to zupełnie nowe podejście do komponowania. Dźwięki gospel house towarzyszyły wspaniałemu remiksowi Blaze'a & Barbary Tucker "Most Precious Love" wydanego w wytwórni Defected. Deepowa głębia towarzyszyła natomiast remiksowi Fish Go Deep „The Cure & The Cause” (również Defected).

Dziś pracuje z nowym materiałem, jednak jego dawne produkcje dają nowym świetny rezonans. Jego techno przeszłość dała mu wyrazistość, której brakuje innym house'owym dj-om i producentom.

Do szlagierów parkietowych z pewnością należy zaliczyć też m.in. „Son of Raw” (Ibadan) „Church Lady” (Defected), „Underground Is My Home” (King Street Sounds) czy "Touched the Sky" (King Street Sounds). Każdy z nich pokazuje inne oblicze Dennisa Ferrera.

Jak sam przyznaje w wywiadach: „Nieważne, czy to gospel house, brazilian house czy jazz house – tak długo, jak porusza duszę i wiedzie ludzi do tańca, tylko to się dla mnie liczy.”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK