Biletomat Imprezy Poznań Dj Fresh

Imprezy: Dj Fresh

Bilety na imprezę

Dj Fresh

termin

Czw, 30 kwietnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Pacha Poznań
ul. Paderewskiego 10, Poznań

organizator

Pacha Poznań sp. z o.o

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 29 kwi 2015 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄DJ Fresh w Pacha Poznań

Dj Fresh

Światowa gwiazda DJ Fresh w Pacha Poznań!

Panie i Panowie, mamy wielki zaszczyt zaprosić Was na spotkanie z jedną z największych gwiazd muzyki elektronicznej ostatnich lat! Jedyna Pacha w Polsce z dumą prezentuje - DJ Fresh w Poznaniu!

Jeszcze kilka lat temu był tylko jednym z wielu znanych i lubianych producentów muzyki drum and bassowej i breakbeatowej. Potem pojawił się ogromny sukces megaprzeboju "Hot Right Now", który nagrał razem ze świetną wokalistką znaną jako Rita Ora.

Ta piosenka nie tylko wylądowała na szczycie prestiżowej listy najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii, zdobyła też listy bestsellerów w prawie wszystkich innych zakątkach naszej planety. A przy okazji zrewolucjonizowała rynek połamanej muzyki tanecznej i przetarła szlaki wielu innym producentom melodyjnej, pogodnej i przebojowej odmiany drum and bass i dubstep.

Brytyjski producent ma na koncie kilka innych, wielkich sukcesów - za sprawą innych euforycznych hitów, które nagrał m.in. z Sian Evans z Kosheen, Dizzee Rascalem oraz ostatnio z Ellie Goulding. Jego bookingowy kalendarz pęka w szwach, regularnie doprowadza do wrzenia parkiety topowych, światowych klubów i największych festiwali.

Jedno z najbardziej gorących nazwisk światowej sceny nareszcie zaprezentuje się polskiej publiczności - już 30 kwietnia przyleci do stolicy Wielkopolski, żeby dać popis swoich umiejętności dla klubowiczów Pacha Poznań! Jedno jest pewne - ta noc do innych będzie niepodobna, Fresha w Pachy nie możecie nie zaliczyć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK