Biletomat Imprezy Szczecin Dzień Kobiet 2019 - International Chippendales Show!

Imprezy: Dzień Kobiet 2019 - International Chippendales Show!

Bilety na imprezę

Dzień Kobiet 2019 - International Chippendales Show!

termin

Pt, 08 marca 2019 godz. 22:00

miejsce

Grey Club
ul. Ks. Bogusława X 9, 70-440 Szczecin

organizator

Grand Investment SC.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 08 mar 2019 18:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Women's Day 2019 INTERNATIONAL CHIPPENDALES SHOW w Grey Club!

HOSTER

Otwarcie drzwi 22:00
Występ tancerzy około północy!

Z okazji Dnia Kobiet specjalnie dla wszystkich Pań jedna z najlepszych grup tancerzy chippendales w Europie prosto z Berlina! Rezerwujcie swój czas na jedyne w swoim rodzaju babskie wyjście z okazji waszego święta.

Women's Day 2019
INTERNATIONAL CHIPPENDALES SHOW

Pamiętajcie, że tydzień potrafi naprawdę szybko minąć. Cierpliwie poczekaj na piątek i daj się porwać zabawie. #AfterWork #LadiesNight

Shades of Grey to najmocniejsze w mieście otwarcie weekendu. Co tydzień w piątek pozytywnie zaskakujemy płeć piękną oraz szczecińskie firmy. W tym dniu za sterami stanie HOSTER - ciepłe, taneczne i housowe brzmienia remiksuje z waszymi ulubionymi hitami R'n'B, tak aby nikt nie stał obojętnie!

Partner cyklu imprez: Platinum Gym

08/03/2019
start 22.00

MUSIC:
-house-nudisco-funky-classics 80,90s-

W tym dniu niesamowity klimat 50 Shades of Grey i Shades of Grey Darker. Przyjdź i się przekonaj. Chcesz zorganizować swoje urodziny, wieczór panieński, czy kawalerski - ten dzień jest dla Ciebie. Co tydzień najlepsi rezydenci oraz ciekawe tematy imprez. Daj się porwać.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.