Biletomat Imprezy ElektroKlub III

Imprezy: ElektroKlub III

Bilety na imprezę

ElektroKlub III

termin

So, 01 kwietnia 2017 godz. 20:00

miejsce

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 03 mar 2017 12:55

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 31 mar 2017 23:59

60 PLN

Wyprzedane 

📄Techno znowu na salonach – ElektroKlub po raz kolejny w MCK!

Legowelt, Robag Wruhme, Saschienne, Dtekk, Elektro Guzzi

W klimatyzowanych wnętrzach katowickiego MCK znów zabrzmi elektronika na światowym poziomie. Już 1 kwietnia podczas trzeciej edycji ElektroKlubu wystapią tam Saschienne, elektro guzzi, Legowelt, Dtekk oraz Robag Wruhme.

ElektroKlub to cykl imprez organizowanych w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce. Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, który był jednym z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień.

Tegoroczna impreza ponownie odbędzie się w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice właśnie tam znajduje się główna scena festiwalu. Gośćmi zeszłorocznej edycji ElektroKlubu byli m.in. Superpitcher, Efdemin, Lucy, Danny Daze oraz Ada. Skład artystów zaproszonych w tym roku przewiduje się równie fascynująco.

Saschienne to elektryzujący duet nagrywający dla wytwórni Kompakt. Producent Sascha Funke oraz wokalistka i pianistka Julienne Dessagne prywatnie są małżeństwem, ale poza obrączkami łączy ich również zamiłowanie do głębokich brzmień i miłosnych piosenek. Michael Mayer nazywa ich twórczość „new romantic techno”. Saschienne debiutowali w 2012 roku świetnie przyjętym albumem „Unknown”, a ich ostatnie wydawnictwo to EPka „Golden Prints” z 2015 roku. W MCK zaprezentują autorski liveact.

Elektryczna gitara, „żywa” perkusja i czterostrunowy bas niespecjalnie kojarzą się z techno, ale trójka Austriaków już od 7 lat twórczo przełamuje stereotypowe podejście do gatunków. Mimo rockowego instrumentarium Elektro Guzzi nieprzypadkowo nazywani są „pierwszym zespołem techno”. Ich własna wizja maszynowej muzyki przeniesionej na żywe granie znakomicie sprawdza się na koncertach, których brzmienie trudno odróżnić od klubowych dj setów.

Pochodzący z Holandii Legowelt to niezwykle płodny producent i fanatyczny kolekcjoner starych syntezatorów i automatów perkusyjnych. Od lat 90. Danny Wolfers nieprzerwanie intryguje wyjątkowymi nagraniami, czerpiącymi po równo z dziedzictwa Chicago i Detroit, jak i kina klasy B, sci-fi, fantasy i kosmosu. Psychodeliczne melodie i niepokojące brzmienia jego utworów dopełnia zawsze charakterystyczny, motoryczny groove. Legowelt grał m.in. podczas warszawskiej odsłony Boiler Room. W Katowicach zaprezentuje dj set.

Człowiek instytucja na polskiej scenie muzyki elektronicznej Dtekk, DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury. Pierwsze kroki w miksowaniu stawiał w 2000 roku, a od 2001 roku jest rezydentem białostockiego klubu Metro. Jego sety, wyłącznie winylowe, z jednej strony prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno, z drugiej – jest fanem electro, disco, italo i ambientu.

Ostatniego gościa Elektro Klubu nie trzeba szerzej przedstawiać polskiej publiczności. Robag Wruhme posiada szerokie grono oddanych fanów między Odrą a Bugiem i regularnie powraca do Polski z niesamowicie tanecznymi setami. Jego niekończący się występ na zakończenie 11. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka wspominamy do dziś. Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Kiedyś w duecie Wighnomy Bros., obecnie koncentruje się na działalności solowej, nieustannie grając sety, produkując nowe utwory i remiksy.

1 kwietnia zapraszamy na muzyczną ucztę od zmierzchu do świtu.

Keep this frequency clear

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK