Biletomat Imprezy Poznań Gidge live

Imprezy: Gidge live

Bilety na imprezę

Gidge live

termin

Pt, 13 stycznia 2017 godz. 22:00

miejsce

Galeria U Jezuitów
Dominikańska 8, 61-762 Poznań

organizator

The Bunkier

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 29 gru 2016 13:39

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Śr, 11 sty 2017 09:22

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Pt, 13 sty 2017 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Gidge w Poznaniu!

- Gidge (Atomnation, Umea)
- Phil Jensky (C&C Bookings, Warszawa)
- WAH WAH / Verlake ( Atomnation, Wrocław)
- KVBA (Poznań/Wrocław)

Zrelaksujcie się. Zamknijcie oczy. Wyłączcie myśli i wsłuchajcie się.

Wyobraźcie sobie jesienno-zimowy las. Jest rano, mgliście, gdzieś głęboko w dzikiej i wyludnionej Szwecji. Idziecie przez niego w ciszy, prócz Waszych kroków w śniegu zewsząd dobiegają Was odgłosy natury. Gdzieś z lewej strony dzięcioł stuka w korę szukając pożywienia.. Poruszacie się niespiesznie, od czasu do czasu lekko wieje chłodny wiatr, zakręcając w delikatnym i ulotnym tańcu spadające liście. Nagle, daleko w oddali słyszycie odgłos rogu i cichutki bit. W miarę zmniejszania dystansu muzyka staje się głośniejsza... Czujecie radość i ekscytację, jesteście coraz bliżej! Docieracie do końca gęstego lasu , widzicie już, ze zaraz za nim jest polana, a na niej dzieje się coś niesamowitego. Dochodzicie do ostatniego rzędu drzew, wychodzicie na otwartą przestrzeń i...

Poznajcie zakończenie powyższej historii już 13. stycznia w unikatowej miejscówce na Piątkowskiej 92 w Poznaniu lub 14. stycznia w Das Lokal we Wrocławiu. Wtedy i tylko wtedy opowiemy wam o miejscach, w których ludzka stopa nie stanęła. Mistyczny klimat podtrzymają również wyśmienici "bajarze", Verlake, czyli połowa składu WAH WAH, Phil Jensky, KVBA i oczywiście gwiazda wieczoru, Gidge. To nie tylko impreza, to podróż, która może zakończyć się na wiele sposobów. To jak, zależy tylko od Was.
Are U in?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK