Biletomat Imprezy High Contrast - Poznań

Imprezy: High Contrast - Poznań

Bilety na imprezę

High Contrast - Poznań

termin

Pt, 29 marca 2019 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 lut 2019 16:15

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 11 mar 2019 12:24

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 29 mar 2019 16:00

49 PLN

Wyprzedane 

📄High Contrast - Poznań

High Contrast


High Contrast wystąpi po długiej przerwie w Poznaniu! Zapraszamy już 29 marca do klubu Tama - save the date!

HIGH CONTRAST, czyli Lincoln Barrett - to postać, której przedstawiać nie trzeba. Od kilkunastu lat obecny na scenie d’n’b, zachwyca fanów i krytyków kolejnymi produkcjami muzycznymi.
Choć początkowo interesował się zagadnieniami filmowymi, czego nigdy do końca nie porzucił, skupił się na muzyce elektronicznej i dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album "True Colours".
W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku wraz z Underworld odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.W tym samym roku ukazało się “The Road Goes On Forever”. W lipcu 2014 Lincoln wydał singiel „Who's Loving You” z Clare Maguire, rok później zremiksował utwór „Muhammad Ali” grupy Faithless. W kwietniu 2016 dołączył do 3Beat i wydał pierwszy singiel pod ich skrzydłami - „Remind Me”, a jesienią 2017 roku album „Night Galerry”. Wydając kolejne produkcje mawia, że możliwość tworzenia nowych utworów w krótkim czasie jest uzależniająca - to jego narkotyk.

Więcej:
www.facebook.com/highcontrastuk
www.highlycontrasting.com

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na High Contrast*

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK