Biletomat Imprezy Hucci

Imprezy: Hucci

Bilety na imprezę

Hucci

termin

So, 07 maja 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 15 kwi 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 maj 2016 17:00

29 PLN

Wyprzedane 

📄Hucci zagra w poznańskim SQ Klub

HUCCI
support: Paszczak, CoCieTrapy

Hucci, czyli Oliver O’Neill, to brytyjski producent trap z Brighton, który szeroką sławę zyskał już jako 16-stolatek, publikując swoją muzykę na Soundcloud. Szybko dostrzeżony (mdzy inn. przez Ellie Goulding, Bro Safari, czy What So Not) za swoje unikalne brzmienie i innowacyjne podejście do gatunku, stał się jedną z największych nadziei sceny muzyki elektronicznej. Od tamtej pory nieustannie rozwija swój styl, na który składają się tak utwory delikatne i zmysłowe, jak i mocne i energetyczne. Jak nikt potrafi łączyć miękkie, czyste sample z tradycyjnym beat’em trapu. Sam Hucci określa swój styl mianem eklektycznego, wskazując z jednej strony na Lexa Lugera, z drugiej na Baauera, a także podkreślając hip-hopowe korzenie swoich inspiracji (Clams Casino, AraabMuzik).

Współpracował z wykonawcami różnych gatunków (mdzy inn. Stooki Sound, Game Face, G FrSH, Gabrielle Aplin). Ma na koncie dwie epki (Novacane, Rose Gold), a w ubiegłym roku wydał pierwszy album długogrający (404). Również od 2015 r. prowadzi dość tajemniczy projekt wydawniczy pod nazwą Veyron Arche.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK