Biletomat Imprezy Poznań Hucci

Imprezy: Hucci

Bilety na imprezę

Hucci

termin

So, 07 Maj 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

Illegalbreaks

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 15 kwi 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 07 maj 2016 17:00

29 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Hucci zagra w poznańskim SQ Klub

HUCCI
support: Paszczak, CoCieTrapy

Hucci, czyli Oliver O’Neill, to brytyjski producent trap z Brighton, który szeroką sławę zyskał już jako 16-stolatek, publikując swoją muzykę na Soundcloud. Szybko dostrzeżony (mdzy inn. przez Ellie Goulding, Bro Safari, czy What So Not) za swoje unikalne brzmienie i innowacyjne podejście do gatunku, stał się jedną z największych nadziei sceny muzyki elektronicznej. Od tamtej pory nieustannie rozwija swój styl, na który składają się tak utwory delikatne i zmysłowe, jak i mocne i energetyczne. Jak nikt potrafi łączyć miękkie, czyste sample z tradycyjnym beat’em trapu. Sam Hucci określa swój styl mianem eklektycznego, wskazując z jednej strony na Lexa Lugera, z drugiej na Baauera, a także podkreślając hip-hopowe korzenie swoich inspiracji (Clams Casino, AraabMuzik).

Współpracował z wykonawcami różnych gatunków (mdzy inn. Stooki Sound, Game Face, G FrSH, Gabrielle Aplin). Ma na koncie dwie epki (Novacane, Rose Gold), a w ubiegłym roku wydał pierwszy album długogrający (404). Również od 2015 r. prowadzi dość tajemniczy projekt wydawniczy pod nazwą Veyron Arche.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.