Biletomat Imprezy Illuminacja V -Tropical Bleyage | DigiCult | J.Thermobee

Imprezy: Illuminacja V -Tropical Bleyage | DigiCult | J.Thermobee

Bilety na imprezę

Illuminacja V -Tropical Bleyage | DigiCult | J.Thermobee

termin

Pt, 22 marca 2019 godz. 21:00

miejsce

Bunkier
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk

organizator

Bunkier

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 22 mar 2019 16:00

49 PLN

Wyprzedane 

📄Illuminacja V -Tropical Bleyage & DigiCult & J.Thermobee + after

DigiCult (Dacru Records/Belgia), Tropical Bleyage (Dacru Records/Serbia), Kaktus (Be psychedelic), Remo Klein (Be psychedelic), Tuszi Tushe (Be psychedelic), Jethro Thermobee - (Live From Hackney/UK), R-miX - (Acid Orange Crew), ROBO - (Acid Orange Crew), PAKO - (Acid Orange Crew), Asphodel (Moon Unity), Bladinium (Medulla Oblongata/Prototypy), Daclee (Be psychedelic), Muzyczny Krawiec

∴Witajcie Skrzaty Kochane∴ :>

Be psychedelic, Acid Orange Crew oraz Klubogaleria Bunkier zapraszają Was na V Illuminację gdzie naszymi muzycznymi gośćmi będą Tropical Bleyage z Serbii oraz DigiCult z Belgii, a o dekorację zadba tym razem ekipa Transcendental Spirit z Litwy. Będą to 3 debiuty. Dodatkowo na scenie AOC zagra Jethro ThermoBee. Impreza odbędzie się na 3 scenach muzycznych.

Dobrze się bawiliście na poprzednich Illuminacjach?
a może chcesz wpaść na chwilę i zobaczyć o co chodzi?

★Scena Main★
DigiCult (Dacru Records / Belgia)
Tropical Bleyage (Dacru Records / Serbia)
Kaktus (Be psychedelic)
Remo Klein (Be psychedelic)
Tuszi Tushe (Be psychedelic)

TT
22-2330 Kaktus
2330-1 Remo Klein
1-230 Digicult
230-4 Tropical Bleyage
4-6 Tuszi Tushe

★Wizu★
0x43

★Scena Techno/Acid Techno★
Acid Orange Crew showcase:
Jethro Thermobee - (Live From Hackney / UK)
R-miX - (Acid Orange Crew)
ROBO - (Acid Orange Crew)
PAKO - (Acid Orange Crew)

TT:
22-24 PAKO
24-130 ROBO
130-330 Jethro ThermoBee
330-5 R-miX
5-6 AOC

★Scena Chillout★
Asphodel (Moon Unity)
Bladinium (Medulla Oblongata / Prototypy)
Daclee (Be psychedelic)
Kaktus (Be psychedelic)
Muzyczny Krawiec

TT Chillout:
21-23 Muzyczny Krawiec
23-1 Asphodel
1-3 Bladinium
3-430 Daclee
430-6 Kaktus

★Dekoracje★
Transcendental Spirit (Litwa)
Baba Yaga's Masks (Be psychedelic)
Psyday art (Be psychedelic)
Przemek Kryszk (Architipi) - (Be psychedelic)

Zorganizowaliśmy ponad 100 imprez w różnych klubach w 3m (Mandragora, Sfinks, GGOG,Protokultura itp) zapraszając m.in Etnice, Pleiadians, Man With No Name, Koxbox, Talamasca, Carbon Based Lifeforms, Cosmosis, Rinkadink, Atmos, Banco De Gaia i wielu innych...

★Afterparty ★
Carnivale Bar
https://www.facebook.com/events/139411700287104/

★UV BODYPAINTING★
Chris UV

★Patronaty★
RMF MAXXX
Radio Apteka
Psytrance.pl
muno.pl
Trojmiasto.pl
Wake & Rave
ClubZone.pl

★stanowisko Spoleczna Inicjatywa Narkopolityki★

#psytrancefamilly #goa #psychedelic #psytrance #party #trance #rave #techno #Dacrurecords #bepsychedelic #aoc #afterparty #Illuminacja #Gdansk #party #acidtechno

Illuminacja 1
m.in Banco De Gaya
https://www.youtube.com/watch?v=L9kd0jjEptg

Illuminacja 2
m.in Beat Bizzare

Illuminacja 3
m.in Atmos

Illuminacja 4
m.in Talamasca i Illuminated Art
https://www.youtube.com/watch?v=VhaCxgpLfks

BIO MAIN:

★DigiCult★
To aktualnie jeden z najpopularniejszych psytransowych actów z Belgii. Tworzy go dwóch przyjaciół - Bert De Decker (DJ Nemesis, założyciel Dacru Records), oraz Davy Piessens (Alpha). Tworzeniem muzyki w rozmaitych stylach zajmowali się dużo wcześniej, jeszcze zanim mieli okazję w ogóle się poznać. Mimo szerokich zainteresowań, ich wspólny projekt podążył najbardziej w stronę muzyki transowej, której własną wizję mogli niejednokrotnie prezentować podczas występów na imprezach organizowanych przez kolektyw Dacru. W ciągu kolejnych dwóch lat byli gotowi, aby pokazać swoją twórczość szerszej publiczności. Niedługo później ich debiutancki "Infection" pojawił się na składance "Positive Alchemists vol. 1" we francuskiej Avigmatic Records. Z wytwórnią tą współpracowali też nieco dłużej i właśnie tam rok później pojawił się pierwszy album "Avenida De Belgica".
Profil Discogs: www.discogs.com/artist/Digicult
Profil Facebook: www.facebook.com/digicultmusic
Profil Soundcloud: www.soundcloud.com/digicult
Więcej: http://www.psytrance.pl/artist/digiCult

★Tropical Bleyage★
To muzyczny projekt obracający się w klimatach full-on psytrance, tworzony przez duet Pavle Perovic (1990) i Marko Graovic (1987) z Serbii (Belgrad). Obaj panowie zaczęli tworzyć muzykę w 2005 roku i od tamtej pory ich oczkiem w głowie jest potężny full-on wyposażony w kuszące melodie. Serbski duet jest jednym z najbardziej produktywnych projektów wydających pod szyldem wytwórni Dacru Records. Na koncie mają trzy albumy.
Profil Discogs: www.discogs.com/artist/2460948-Tropical-Bleyage
Profil Facebook: www.facebook.com/tropicalbleyage
Profil Soundcloud: www.soundcloud.com/tropical-bleyage
Więcej: http://www.psytrance.pl/artist/tropical_bleyage/

★Kaktus★
Po prostu kaktus, związany z Be Psychedelic, możecie go znać z imprez w Protokulturze gdzie serwował różne gatunki muzyki.
Oprócz psychodeli gra również techno i współtworzy projekt Bansh - gdzie gra muzykę house.

★Remo Klein★
Od najmłodszych lat lubił głośno słuchać muzyki, bawiąc się i tańcząc przy niej. Już w wieku 10 lat zetknął się z muzyką elektroniczną, chociaż nie był jeszcze świadomy czym jest ta muzyka i ile jej gatunków istnieje. Były to kasety magnetofonowe z popularną wówczas muzyką rave, które bardzo się mu spodobały.
Gdy miał 15 lat zafascynował się muzyką psychedelic trance, a głównie artystami takimi jak : Juno Reactor, Atmos i Sandman. Pewnego dnia udał się ze znajomymi na pierwsze psychedelic party, był to moment zwrotny w jego życiu. Zafascynował się tym jak DJ swoją muzyką może wpłynąć na ludzi i zabrać ich w wspaniałą podróż. Dzień po tej imprezie postanowił, że zostanie Dj’em. Szybko kupił swój pierwszy mikser i gramofony, zaczął zbierać winyle i uczyć się grać. Gral z takimi artystami jak: Atmos, Man With No Name, John 00 Fleming, Koxbox, Logic Bomb, Rinkadink, Kularis, Beat Bizarre, Grains of Sound, Moshic, Sunstryk, Dr Changra, Banco de Gaia.
https://soundcloud.com/remoklein

★Tuszi Tushe★
To didżejski duet. Prywatnie to Tuszi i Tushe. Z muzyką związani od zawsze. Poczynając od brzdąkania w szkołach muzycznych, poprzez szarpidructwo w zespołach rockowych i klejenie podkładów hiphopowych. Przystanęli trochę dłużej na psytransach i to trochę dłużej trwa już ze 20 lat 🙂. Nie wiadomo dokładnie kto pierwszy interesował się transami ale to chyba nie ma znaczenia bo ich wspólne zainteresowanie przerodziło się w miłość. Utwierdzały ich w tym uczuciu pierwsze Moonadalle i cała masa psytransowych imprez w których uczestniczyli. W końcu po wielu latach i przesłuchaniu terabajtów materiału muzycznego stwierdzili, że warto podzielić się swoim gustem i pasją z innymi. Postanowili, że będą grać taką muzykę, do której sami chcieliby się bawić. I tak robią.

Więcej materiałów do poczytania i posłuchania na:
https://www.mixcloud.com/Tuszi/
https://www.facebook.com/TusziTushe/

Techno / Acid Techno:
★Jethro ThermoBee★
Aktywny od lat 90-tych na londyńskiej scenie Underground Rave, od ponad 20 lat eksploruje unikalne podejście do Techno na parkietach tanecznych na całym świecie - od Nowej Zelandii po Europę, Amerykę Płd, a także Republikę Południowej Afryki.
Jethro ma na swoim koncie ponad 30 winylowych wydawnictw, w najbardziej znanych undergroundowych wytwórniach jak Hydraulix, Naked Lunch, Bedrock, Stay Up Forever, Hazchem, Nukleuz, Duty Free i oczywiście jego własny label Bang On.
Oprócz kariery dj'a i producenta, Jethro zarządzał słynnym Kinetec Records shop przez 15 lat, a także założył oficynę 909London/produkcje w wersji digital. Od ponad 10 lat prowadzi także największy wirtualny Rave - Live From Hackney, który ma swoją emisję co 3 piątek na falach Techno.Fm

★R-miX★
R-miX'a związek z płytami winylowymi trwa od 1996 roku. Pod szyldem TSOG, zagłębiał tajniki sztuki dj'skiej, uległ jej całkowitej fascynacji. Od początku ukierunkował się w stronę mocnego, bezkompromisowego beatu. Pierwsze sety w Sfinksie przypadły w roku 1997, z którym był silnie związany kolejne 13 lat. Występował w kultowych miejscach, wzbudzajacych sentyment oraz najlepsze wspomnienia : Stacja Pomp, Forty, Siouxie Tower, Galeria BWA .W roku 2000 założył kolektyw Acid Orange Crew, następnie wyjechał do Wielkiej Brytanii . Pobyt w UK wywarł ogromny wpływ na postrzeganie muzyki i sceny, z którą stopień identyfikacji pozostaje trwały do dziś. Powrót do Trójmiasta to szalony czas, wiąże się z eskalacją i dynamicznym rozwojem projektu. Acid Orange Crew zdobyło uznanie i sympatię licznej publiki, zainspirowało młodsze pokolenie, wielbicieli techno i acid techno ..
Sety R-miX'a cechuje różnorodność, jednak to dynamiczny i pełen precyzji, wysoce energetyczny koktajl. Fuzja gatunków zawierajacych "cięższą elektronikę", jak: Hard, Pounding, Acid, Funky i TECHNO. Świetnie odnajduje się w odmiennych stylistykach, z wolniejszym bpm, stąd różne case'y: Minimal, Dubtechno,Tech-house, Experimental, Electro.
Owocna współpraca ze Stay Up Forever Collective trwa 18 lat. R-miX, wielokrotnie był autorem booking'ów artystów reprezentujących SUF/LBDB na terenie całego kraju. Nuclear Sfinks Zone czy Technological, to najbardziej znane cykle imprezowe z bogatą historią liczącą ponad 1,5 dekady . W 2004 roku współtworzył Festiwal Pure Underground, na którym stawiła się ścisła światowa czołówka acid techno, a także czołowi przedstawiciele krajowej sceny. Występuje w projekcie live & decks, tworząc duet z Black.Art [Warsaw Mechanism].

Kilka pierwszoligowych nazwisk z długiej listy skalpow: Eric Sneo, Torsten Kanzler, Leo Laker, Frank Kvitta, Michael Burkat, dj Murphy, Patrick DSP, Pounding Grooves, Readhead, Mike Humphries, Dave the Drummer, The Liberator Dj's, Jerome Hill, Chicago Loop, Guy Mcaffer, DDR..
https://m.mixcloud.com/search/?mixcloud_query=rmixaoc
https://youtu.be/fkpPa4aOTXE

★Robo★
Rozpoczął przygodę z muzyką techniczną w połowie lat 90-tych, zaczynając od goa trance i hardcore techno.Razem z DJ PI ulegli fascynacji winylowych płyt oraz kultury muzyki techno. Spotykając na swojej drodze Marcin R-mix, wspólnie założyli gdyńską organizację TSOG, która z ówczesnymi trójmiejskimi pionierami takimi jak: $, Fresh, Lucky, stanowiła początki trójmiejskiej sceny technicznej.
TSOG można było usłyszeć w gdyńskiej Stacji Pomp, gdańskich Fortach, w sopockim Megaquescie, Sfinksie, Siuxie Tower oraz na półwyspie w okresie letnim. Z czasem grupa skupiła więcej ludzi, stanowiących naprawdę duży potencjał muzyczno-emocjonalny: KCR, Deckard, Qads, Y, Pako Baranowski, Beeb. Niektórzy do dziś aktywnie działają i kontynuują rozpoczętą, dwie dekady temu, muzyczną podróż. Po tym okresie Robo oraz R-mix, pełen nowej energii przywiezionej z serca Anglii, postanowili określić na nowo trójmiejską scenę techniczną. Zaprosili do współpracy Y-ka oraz Paka, tworząc kolektyw ACid Orange Crew. Od tego momentu, Robo skierował się w stronę agresywniejszych dźwięków: acid techno, hard techno, pumping, pounding. Począwszy od pierwszej imprezy w 2000 roku aż do teraz, Robo jako członek kolektywu AOC, grał na wielu polskich imprezach technicznych, wspólnie z zaprzyjaźnioną szczecińską grupą Neuroshocked
oraz warszawskim Warsaw Mechanism. Preferowane hard labele: RAW, Cluster, Power Tools, Hydraulix, SUF, Yolk, 4x4
Oprócz twardego brzmienia, Robo eksploruje również nieco lżejszy styl, z pogranicza deep techno oraz progressive, prezentowanym przez wytwórnie: Zenit, Orion, Southsoul, Circle, Inside.
Między innymi grał u boku takich dj's: bla bla bla 😉

★Pako | Pako Baranowski★
Pochodzi z Lublina, gdzie w okolicach roku '94 zaczął interesować się brzmieniami elektronicznymi. Wraz z lubelską ówczesną sceną techno w klubach takich jak Cotton Club, Grafitti, Seven Heaven serwował brzmienia rave oraz muzę z legendarnych składanek CD "Trancemaster". W roku 1999 przenosi się na stałe do Gdyni, gdzie czynnie współdziała z kolektywem TSOG (Techno Sound of Gdynia) grając już bardziej stricte techniczne dźwięki w lokalnych klubach (Sfinks, Pomarańczarnia, Enzym, Forty, Space Cube). Kolejne lata przyniosły rozwój, fascynację muzyką acid techno oraz utworzenie nowej ekipy AOC (Acid Orange Crew), z którą działa czynnie do dziś. Swoją technikę miał okazję zaprezentować także w klubach poza trójmiastem -
Grota (Warszawa), Neuron (Szczecin), Wagon (Wrocław). Obecnie jest współorganizatorem i uczestnikiem trójmiejskiego cyklu "Nuclear Sfinks Zone" oraz "Technological", na których supportował silną londyńską ekipę acidową, między innymi The Liberator dj's, Geezer, Dave The Drummer, Zebedee, Rackitt, Rowland The Bastard oraz czołówkę polskiej sceny Chris Da'Break, Droptech, Grooveliker, Extase, Carla Roca, Wojti, Edd, Black Art.
Obecnie posiada spora kolekcję płyt winylowych i taki sposób prezentowania muzyki nieustanie preferuje, cały czas powiększając kolekcje o nowe brzmienia oraz style muzyczne. Również od niedawna mocno zainteresowanym nurtem liquid drum’n’bass.
https://www.facebook.com/pako.baranowski
https://www.youtube.com/watch?v=ed5J5vRRT4w
https://soundcloud.com/pako_aoc
https://soundcloud.com/p-434
https://www.youtube.com/user/pakobaranowski

BIO CHILLOUT:

★Asphodel★
Czyli Krzysiek Jaworski, rocznik '71. Dziennikarz radiowy. Z transem związany od początku lat 90-tych. Od 1995 prowadził autorską audycję - „Czekoladowym Puddingu” w radio w Elblągu. Prezentowana była tam niszowa muzyka taneczna, głównie spod znaku psychedelic trance, chillout i tzw. nowe brzmienia. Jako DJ aktywny od końca ubiegłego wieku. Związany z działaniami trójmiejskiej formacji Toga Dansverg i kolektywem Moon Unity. Kiedyś grywał na scenie głównej, teraz już niemal wyłącznie na chilloutowej, jak mówi: tak jest lepiej, i dla niego, i dla imprezowiczów. Ma za sobą setki, albo i tysiące imprezowych melanży, co objawia się zmarszczkami i ogólnym stanem zdrowia. Na openairach grywa na djembe i didgeridoo, także na imprezach podczas setów. Czasami … „śpiewa”. Od paru lat uczy się obsługi programów do tworzenia muzyki, czego efekty można znaleźć tu:
www.soundcloud.com/aszpen.
Muzyczne fascynacje, to muzyka baroku i współczesna. Wielbiciel gier planszowych.
https://soundcloud.com/aszpen

★Bladinium★
Artysta, muzyk, menadżer Prototypów i rezydent Protokultury. Od poand 10 lat turntablista przechodzący pomiędzy wieloma gatunkami muzyki elektronicznej. Od 2013 DJ w Medulla Oblongata głównie grający psychedelic chillout, downtempo w połączeniu z glitch hop i psybass. W ostatnim czasie również możemy usłyszeć od niego szybsze rodzaje takie jak Neuro, Halftime i większość odmian Psytrance. Jego szeroka gama muzyki w setach pokazuje brak granic w rzeczywistości które wykorzystuje aby zabrać w podróż do innych światów

★Daclee★
(Patryk Kurnikowski) pochodzi z Gdańska. Pierwszy raz za konsoleta stanął w 2006 roku. Na początku swojej kariery muzycznej jego zainteresowania związane były z muzyką house, jednakże później uległy wpływom mocniejszych brzmień m.in. progressive i minimal. Jego sety to mieszanka mocnych progresywnych melodi z domieszka minimalu. Za swój debiut uważa imprezę Dotyk Anioła w Sopockim klubie Faktoria, gdzie zagrał u boku Siarr'y i Mr.Nine'a.
Jego muzykę możemy znaleźć na:
www.mixcloud.com/dacleeofficial

★Muzyczny Krawiec★
Ponad 30 lat żyje tylko i wyłącznie z uprawiania muzyki.
Szyje dźwięki na miarę osób i przestrzeni.
Dziennikarz i redaktor muzyczny kilku rozgłośni radiowych w czasach "przedinternetowych".
Twórca i współtwórca wielu projektów z udziałem wybitnych muzyków, plastyków i tancerzy.
https://www.youtube.com/watch?v=GT3OkhcreyY
Rolę DJ"a traktuje bardziej jako formę międzypokoleniowej integracji, której odcienie mienią się w zależności od miejsca, a przede wszystkim odbiorców.
Nigdy nie wie, co zagra do końca, dlatego każdorazowe ujawnienie jest dla niego eksperymentem i wyzwaniem.
Grał w wielu polskich klubach zwłaszcza trójmiejskich.
Ma za sobą 3 miesięczny pobyt na Goa, gdzie spełniał się muzycznie i gdzie chce wrócić, aby kontynuować muzyczną przygodę na tamtejszych plażach.
Niebawem tu nowe mixy:
https://www.mixcloud.com/piotrdrzazgowski/
Póki co tu, małe co nie co:
https://soundcloud.com/piotr-drzazgowski

Zapraszamy na kolejną ILLUMINACJĘ.

Przykładowe poprzednie imprezy:
https://www.facebook.com/bepsychedelic/videos/2287974194576693/
https://youtu.be/yzKs6kkVh5U
https://www.youtube.com/watch?v=RHjycXoAw8w

Zapraszamy - Dragon i Skrzaty.
P.L.U.R. ♥

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie