Biletomat Imprezy Jacek Sienkiewicz 4H LIVE & DJ SET / Yamaha Freeride Team Live

Imprezy:  Jacek Sienkiewicz 4H LIVE & DJ SET / Yamaha Freeride Team Live

Bilety na imprezę

Jacek Sienkiewicz 4H LIVE & DJ SET / Yamaha Freeride Team Live

termin

So, 18 lutego 2017 godz. 21:00

miejsce

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1, Lublin

organizator

Prepar

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 18 lut 2017 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Muzyka elektroniczna powraca do Centrum Spotkania Kultur

Jacek Sienkiewicz
Yamaha Freeride Team
Chinaski

Wspólnie z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie mamy nieskrywaną przyjemność zaprosić Was na kolejną imprezę. Pierwsza odsłona cyklu wydarzeń z muzyką elektroniczną w tym miejscu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy zdecydowali się wtedy spędzić z nami tę noc. Pokazaliście, że warto się starać i jesteście gotowi na rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie tym razem. Nasze zaproszenie bowiem zgodził się przyjąć Jacek Sienkiewicz, niekwestionowany Król polskiej muzyki elektronicznej. Jest to dla nas olbrzymi zaszczyt, jednocześnie gwarancja, że wrażenia jakich doświadczycie tej nocy, na długo utkwią Wam w pamięci.

► Jacek Sienkiewicz [Recognition Records] 4H LIVE & DJ SET

Jacek Sienkiewicz jest pierwszym astronautą polskiego techno od wielu lat, nie mówi się o nim inaczej, niż jako absolutnym pionierze polskiej muzyki elektronicznej. Od lat stanowi muzyczną wizytówkę naszego kraju na świecie. Regularnie gra w klubach rozsianych po całym globie, a jego płyty można znaleźć w każdym szanującym się sklepie muzycznym. To bez wątpienia jeden z największych polskich producentów – zarówno w przenośni, jak i dosłownie, mierzy bowiem 2 metry wzrostu.

Jego wytwórnia Recognition Records wyrobiła sobie markę w czasach, kiedy labeli z muzyką taneczną było na naszej ziemi niewiele, a sam producent wydawał w masie zagranicznych oficyn. Wcześniej kojarzony głównie ze współpracy ze Svenem Vathem i Cocoon Recordings, w ostatnich latach nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Projekty z Atom Heartem, Maxem Lodebauerem czy Jurkiem Przeździeckim nie pozostały bez echa w muzycznym świecie. Solowa kariera również nabiera tempa o czym świadczy kolejny album w dorobku Jacka, bo po niespełna 12 miesiącach od świetnie przyjętego albumu "Drifting", światło dzienne ujrzała kolejna długogrająca płyta "Hideland".

Sienkiewicz przyszedł na świat 35 lat temu w Warszawie, gdzie po dziś dzień mieszka i prowadzi własną wytwórnię. Jako nastolatek fascynował się hip-hopem, jednak jego zainteresowania stopniowo dryfowały w stronę techno, stylistyki wówczas słabo kojarzonej w Polsce. Wkrótce Jacek został DJem, prezentując w swoich setach brzmienia rodem z Detroit. Winyle kupował w Berlinie, bo wówczas w kraju nie było sklepów specjalizujących się w tego typu muzyce. Dość szybko zdał sobie sprawę, że miksowanie cudzych utworów nie zaspokaja jego ambicji, toteż zabrał się za autorską produkcję. Zaczynał od kultowego syntezatora Roland TB-303, dziś ma własne studio nagraniowe. Na przestrzeni lat zdobywał nie tylko sprzęt, ale i coraz większe doświadczenie.

Debiutancki longplay Sienkiewicza ukazał się w 1999 roku i nosił tytuł taki sam, jak nazwa wytwórni, czyli „Recognition”. Płyta została zauważona zarówno w kraju, jak i za granicą, zaś utwory z niej pochodzące zamieszczali w swoich setach liczni didżeje światowej sławy. Była to nie lada nobilitacja dla młodego producenta z postkomunistycznego kraju w dobie niemal przedinternetowej. Kolejne krążki – „Techne” (2002), „Displaced” (2004) i „Modern Dance” (2009) – ukazały się już w barwach Cocoon Recordings, należącej do znanego skądinąd Svena Vatha. Sienkiewicz nagrywa też dla takich wytwórni jak Klang Elektronik, WMF, De:Bug Hartwaren i Trapez. W marcu tego roku swoją premierę miał rewelacyjny album „On The Road”, będący podsumowaniem dotychczasowego dorobku Jacka i jednocześnie wizją przyszłości techno. Już teraz pojawiają się głosy, że jest to rzecz niezwykle oryginalna, wręcz wizjonerska.

Proponowana przez Jacka Sienkiewicza muzyka wychodzi daleko poza ramy standardowej imprezowej łupanki. Jest to bowiem artysta mający własną wizję elektroniki, wolnej od komercyjnej presji i koniunkturalizmu. Klasę polskiego producenta potwierdzają zapadające w pamięć występy na żywo, podczas których artysta prezentuje energetyczne techno najlepszego sortu.

http://www.recognition.pl/
http://www.jaceksienkiewicz.com/
https://www.facebook.com/jacek.sienkiewicz/
https://www.facebook.com/Recognition-Records-89577623699/

Jacek Sienkiewicz is a shadowy figure. Despite 15 years of running its own label and releasing much-praised records through numerous prolific European labels, he somehow manages to walk his own path towards a very peculiar vision of contemporary electronic music. With one foot deep in classic Detroit and Chicago dance scene, and the other in modern jazz and classical music, Jacek's tracks for the past ten years always try to find a right balance between the avant-garde and dancefloor, between primal emotions and highly sophisticated sonic wizardry. After years of recording for prolific dance labels, a decade of playing various dance events, Jacek Sienkiewicz decided to separate his dancefloor-friendly persona from the quiet, inward-bound incarnation as a modern composer. Thus, from 2012, his club-oriented gigs will be billed as Recognition, while his given name will be used solely for unique performances, trying to explain his current path of artistic expression. This time, casting all the inspirations aside, Jacek decided to built something entirely on his own, digging deep into the subconscious to bring to life all what was left unspoken for years.

► Yamaha Freeride Team Live [Rotten Periodicity]

Nowy projekt Bartka Barana - Dja, producenta, promotora. Współtworzył projekt Sentel, którego dwunumerowa EP „Chapel 20/Widow”, przygotowana dla warszawskiego labelu Concrete Cut, została doceniona zarówno przez polskie, jak i zagraniczne środowisko muzyczne. Jako Sentel przygotował też dobrze przyjęte remixy artystów techno i house, takich jak The Phantom, Space Ladies, Intreau czy Ill Cosby z Car Crash Set z Seattle. Projekt zakończył wydaniem trzynumerowej winylowej EPki 'Shut Your Eyes’ w 2010 roku. Występował w Polsce (Wrocław, Warszawa, Katowice, Kielce, Bydgoszcz, Poznań, Kalisz itd) i zagranicą - w Niemczech, Albanii oraz Szwecji. Obecnie współtworzy duet producencki Unitrax, który ma już na swoim koncie wydawnictwa dla The Very Polish Cut-Outs i Transatlantyk. Można też usłyszeć go w duecie z Chino. Muzycy wykonują na żywo improwizowaną muzykę taneczną. Zadebiutowali legendarnym 7h jamem w klubie Szpitalna 1 w Krakowie, a szerszej publiczności zaprezentowali się na otwarciu zeszłorocznej edycji festiwalu Unsound. Pod szyldem YFT wydał dotychczas jeden numer dla Rotten Periodicity.

https://soundcloud.com/rottenperiodicity/yamaha-freeride-team-wygdfm

► Chinaski [Prepar]

Chinaski - Dj, promotor muzyki elektronicznej, pomysłodawca cyklu Sonic Phenomena. Wraz z trębaczem Janem Michalcem oraz Vj'em Karolem Grabcem współtwórca kolektywu RUUR. Na stałe związany z klubem Prepar w Katowicach. 18 lutego w podziemiach CSK zagra Warm Up.

https://soundcloud.com/chinaskidj/
https://www.facebook.com/ruur.live/
https://ruur.bandcamp.com/

Soundsystem: L-Acoustic ARCS WIDE

Start 21:00 End 06:00
Wejście na poziom -1:

http://www.spotkaniakultur.com/
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
20-029 Lublin
Plac Teatralny 1
Tel. 81 441 56 70
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Partnerzy:

https://www.facebook.com/munopl/
https://www.facebook.com/john.lemon.polska/
https://www.facebook.com/browary.perla
https://www.facebook.com/jimbeampoland/
https://www.facebook.com/bogjestwtechno/
https://www.facebook.com/MagAktivist/
https://www.facebook.com/pozdrodlawiksiarzy/
https://www.facebook.com/BiletomatPL/
https://www.facebook.com/sonicphenomena/

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK