Biletomat Imprezy Poznań Jonas Kopp

Imprezy: Jonas Kopp

Bilety na imprezę

Jonas Kopp

termin

So, 20 grudnia 2014 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Urbanum

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula (limitowana)

dostępna do
Czw, 04 gru 2014 09:07

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 18 gru 2014 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 20 gru 2014 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Rezydent kultowego Tresor w Poznaniu

Jonas Kopp Tresor / Ilian Tape / Traut Muzik / Manzel :: BUENOS AIRES

Main Stage:
Melania . / Berlin
Juerga / Urbanum

Bar Stage:
VVEEAA / London
DJ m.scheffler  / Panama City
Zariush / TTK Collective

Poziom - 1
Tralien / ATOM
Suchy / ZA DUSZNO
Julian de Narco / ZA DUSZNO

visuals and mapping: STOdrzwi

W Poznaniu też się dzieje! Do Projektu Lab zawita reprezentant legendarnej wytwórni Tresor, tak dobrze znanej w tym mieście.

Przez wiele lat znaczek ten był symbolem najlepszych wielkopolskich imprez. Czy i tym razem uda się powtórzyć ten sukces?

Do poznańskiego klubu przybywa sam Jonas Kopp. Postać, która w listopadzie wydała swój debiutancki album we wspomnianej oficynie. Album przyjęty bardzo dobrze, mimo surowej i ciężkiej treści idealnie wpasował się w nurt nowoczesnego i modnego techno. Pochodzący z Buenos Aires artysta, założyciel takich labeli jak Traut Muzik i Manzel znany jest ze swojego bezkompromisowego i energetycznego grania. Mamy nadzieję, że i w Labie nie będzie inaczej.

Obok niech cała plejada lokalnych i nie tylko supportów, które zaprezentują się aż na 3 scenach. Do ciekawych występów należy zaliczyć Polaków, którzy już jakiś czas są związani z innymi miejscami na ziemi. Stąd też na scenie głównej będzie można usłyszeć przebywającą obecnie w Berlinie - Melanię oraz gospodarza imprezy Juergę. Sceną barową, na której zawsze można usłyszeć bardziej tech housowe dźwięki zawładnie VVEEAA z Londynu oraz M.Scheffler z Panamy, który po wygraniu konkursu DJskiego Millera zwiedza ze swoją muzyką coraz większą część świata, jak Meksyk i USA. Całości dopełni Zariush.

Dla wielbicieli industrialnych przestrzeni otwarta będzie scena na poziomie - 1, na której zagrają dobrze znani w Poznaniu Tralien oraz przedstawiciele kolektywu ZA DUSZNO - Suchy i De Narco.

Zapowiada się poznańska Techno Wigilia, która miejmy nadzieję będzie zwiastunem tłustego roku 2015 w Poznaniu. Tłustego w dobre bity oraz solidne bookingi! Do zobaczenia!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK