Biletomat Bilety na koncerty - Paluch! Juwenalia UEK 2019

Imprezy: Juwenalia UEK 2019

Bilety na imprezę

Juwenalia UEK 2019

termin

Czw, 09 Maj 2019 godz. 16:30

miejsce

Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

organizator

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Bilety


Bilet - Student UEK

I PULA

dostępna do
Czw, 31 sty 2019 11:14

15 PLN

Wyprzedane


Bilet - Student

I PULA

dostępna do
Czw, 31 sty 2019 11:14

20 PLN

Wyprzedane


Bilet - Normalny

I PULA

dostępna do
Czw, 31 sty 2019 11:14

25 PLN

Wyprzedane


Bilet - Student UEK

II PULA

dostępna do
Czw, 31 sty 2019 12:31

30 PLN

Wyprzedane


Bilet - Student

II PULA

dostępna do
Czw, 31 sty 2019 12:31

35 PLN

Wyprzedane


Bilet - Normalny

II PULA

dostępna do
Czw, 31 sty 2019 12:31

40 PLN

Wyprzedane

Galeria (powiększ)

 

📄Juwenalia UEK 2019

Paluch

Już 9 maja odbędzie się XI edycja Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie!

To wyjątkowe wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków dobrej muzyki. Na scenie Juwenaliów UEK w poprzednich latach wystąpiło wiele gwiazd nie tylko znanych w Polsce, ale również na całym świecie m.in. R3HAB, Sigma, Duke Dumont, Brodka, The Dumplings, Lost Frequencies, O.S.T.R, Taco Hemingway, Quebonafide, Dwa Sławy, Xxanaxx czy Otsochodzi.

Juwenalia UEK to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez wśród społeczności studenckiej Krakowa. Jest ona w całości tworzona przez studentów dla studentów, o czym świetnie przypomina tegoroczne hasło przewodnie XI edycji wydarzenia - “It’s all about YOUwenalia”.
Co roku Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego zamienia się w teren festiwalowy i wypełniany jest po brzegi pasjonatami różnorodnych stylów muzycznych. Różnorodność to odpowiednie słowo, które opisuje Koncert Główny, ponieważ każdy może znaleźć coś odpowiadającego własnym gustom.

Tylko u nas doświadczycie niepowtarzalnych przeżyć i wspomnień, które towarzyszyć będą Wam przez lata. Zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami: https://bit.ly/2sMMZi6

Gwiazdy podamy tuż po ich ogłoszeniu na stronie http://juwenaliauek.pl oraz na https://facebook.com/JuwenaliaUEK.

ARTYŚCI:
1. Paluch
Paluch, a właściwie Łukasz Paluszak to mocno związany z poznańską sceną raper. Artysta Zadebiutował w 2004 roku materiałem „Życie jest piękne”. Niedługo potem dołączył do grupy Aifam, z którą nagrał wydany w grudniu 2005 krążek „Nasza rewolucja”. Wkrótce raper zaczął prace nad kolejnym krążkiem. W Polsce albumy Palucha rozeszły się w ponad 350 tysięcznym nakładzie, co świadczy o jego wciąż rosnącej popularności na scenie hip-hopowej. Raper poza solową działalnością artystyczną prowadzi wytwórnię płytową B.O.R. Records, która odnosi niemałe sukcesy. Jednym z nich jest niesłabnąca popularność najnowszej płyty pt. ”Czerwony Dywan”, wydanej pod koniec 2018 roku.

Organizatorzy: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Parlament Studencki UEK, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK, Erasmus Student Network UEK.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty - Paluch!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.