Biletomat Imprezy Poznań Dapper Meets LOCKED GROOVE

Imprezy: Dapper Meets LOCKED GROOVE

Bilety na imprezę

Dapper Meets LOCKED GROOVE

termin

Pt, 08 maja 2015 godz. 22:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP. Z O. O.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 03 maj 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 08 maj 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Locked Groove w Poznaniu!

Locked Groove

Kolejny Dapper - kolejny level!

Dapperowy sezon zamykamy uderzeniem spod znaku deepowej i mrocznej a przy tym melodyjnej muzyki z pogranicza techno i house, jaką poczęstuje nas niezwykle utalentowany Belg - Locked Groove!

Nie sposób nie znać jego niesamowitych produkcji oraz remixów, docenionych przez największe persony obecnej sceny - Ame, Dixona, Tale Of Us, Johna Talabota, Mind Against, Pan-Pot, a także Scuby - bo to właśnie dla jego labelu - Hotflush Recordings - Locked Groove wydał do tej pory najwięcej materiału.

Oczywiście tym bardziej nie można przejść obojętnie obok jego setów, powalających selekcją i techniką oraz pokazujących jego zamiłowanie do nowej fali muzycznej pływanki, którą my - chłopcy z Dapper - tak bardzo sobie przecież cenimy!

Sam Locked Groove dzięki narzuconemu sobie tempu uporczywie dąży do wkroczenia na najwyższy bookingowy level i według nas już niewiele czasu dzieli go od otrzymania plakietki 'creme de la creme' ambitnej elektroniki.

Jest nam więc niezmiernie miło, że w pierwszy weekend po majówce możemy zaprosić go do Projektu LAB i przedstawić jego twórczość poznańskiej publice!

Oczywiście Dapper to nie tylko muzyka, ale także wypas wizki oraz atmosfera!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK