Biletomat Imprezy Poznań Dapper Meets LOCKED GROOVE

Imprezy: Dapper Meets LOCKED GROOVE

Bilety na imprezę

Dapper Meets LOCKED GROOVE

termin

Pt, 08 maja 2015 godz. 22:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP. Z O. O.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 03 maj 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 08 maj 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Locked Groove w Poznaniu!

Locked Groove

Kolejny Dapper - kolejny level!

Dapperowy sezon zamykamy uderzeniem spod znaku deepowej i mrocznej a przy tym melodyjnej muzyki z pogranicza techno i house, jaką poczęstuje nas niezwykle utalentowany Belg - Locked Groove!

Nie sposób nie znać jego niesamowitych produkcji oraz remixów, docenionych przez największe persony obecnej sceny - Ame, Dixona, Tale Of Us, Johna Talabota, Mind Against, Pan-Pot, a także Scuby - bo to właśnie dla jego labelu - Hotflush Recordings - Locked Groove wydał do tej pory najwięcej materiału.

Oczywiście tym bardziej nie można przejść obojętnie obok jego setów, powalających selekcją i techniką oraz pokazujących jego zamiłowanie do nowej fali muzycznej pływanki, którą my - chłopcy z Dapper - tak bardzo sobie przecież cenimy!

Sam Locked Groove dzięki narzuconemu sobie tempu uporczywie dąży do wkroczenia na najwyższy bookingowy level i według nas już niewiele czasu dzieli go od otrzymania plakietki 'creme de la creme' ambitnej elektroniki.

Jest nam więc niezmiernie miło, że w pierwszy weekend po majówce możemy zaprosić go do Projektu LAB i przedstawić jego twórczość poznańskiej publice!

Oczywiście Dapper to nie tylko muzyka, ale także wypas wizki oraz atmosfera!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.