Biletomat Imprezy Milton Bradley (Alien Rain)

Imprezy: Milton Bradley (Alien Rain)

Bilety na imprezę

Milton Bradley (Alien Rain)

termin

So, 05 września 2015 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Urbanum

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pon, 31 sie 2015 12:18

od 15 PLN

Wyprzedane 

📄Milton Bradley aka Alien Rain wystąpi w poznańskim klubie Projekt Lab!

Milton Bradley, Juerga, Zariush

Importowane techno wraca do poznańskiego Projekt Lab!

Milton Bradley to berlińczyk z krwi i kości. Artysta dorastając w najbardziej inspirującym mieście świata, miał okazję widzieć rozwijającą się scenę muzyki elektronicznej, której w końcu stał się częścią.

Po latach budowania reputacji jako wszechstronny didżej w Berlinie, Milton postanawia dać wyraz swoim muzycznym fascynacjom, na które największy wpływ miał Roland TB-303 i twory raczkującej belgijskiej sceny techno. W 2008 roku zakłada wytwornie Do Not Resist The Beat!, której nakładem ukazały się jego pierwsze utwory.

Po kilku hipnotycznych i wciągających produkcjach, artysta zatęsknił za kwaśnym techno lat 90-tych. Pod pseudonimem Alien Rain wydaje serię epek Alienated, z których do dziś jest najbardziej znany i rozpoznawalny. Kwaśne deszcze wywoływane z głośników dzięki muzyce Miltona, stały się w kręgach acidowych fetyszystów wręcz kultowe i uplasowały go w czołówce dzisiejszych artystów muzyki techno.

Milton Bradley to nie tylko kawałki i remiksy wydawane we własnych oficynach. Artysta wniósł powiew swojego stylu w katalogi takich topowych wytwórni, jak m.in. Prologue, Stroboscopic Artefacts czy M_REC.

Podczas tego wydarzania swoje siły połączą dwaj promotorzy i didżeje, którzy będą odpowiadać za program techniczny klubu Projekt Lab tej jesieni. Zariush (TTK Colletive) i Juerga (Urbanum) zagrają po raz pierwszy closing set b2b!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK