Biletomat Imprezy NIEBO Improwizacji // Jerzy Mazzoll x Jurek Przeździecki

Imprezy: NIEBO Improwizacji // Jerzy Mazzoll x Jurek Przeździecki

Bilety na imprezę

NIEBO Improwizacji // Jerzy Mazzoll x Jurek Przeździecki

termin

Wt, 25 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

NIEBO

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 24 paź 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 25 paź 2016 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Spodziewajcie się niespodziewanego!

Jerzy Mazzoll
Jurek Przeździecki

NIEBO IMPROWIZACJI, to koncertowa przestrzeń dla artystów, którzy na scenie nie realizują gotowego planu, nie odtwarzają aranży, ale zmagają się ze swoimi ograniczeniami w tej najpiękniejszej, a jednocześnie jednej z najbardziej ekstremalnych form wyrazu - jazzowej IMPROWIZACJI.

Muzyczne potknięcia, które otworzą nowe drogi, spontaniczne takty i melodie, wszystko tylko tu i teraz. Niepowtarzalne i wyjątkowe, możliwe do usłyszenia jeden, jedyny raz. Koncerty nie będą nagrywane, by móc je publikować, analizować, poprawiać, a jedynym sposobem ich odbioru będzie obecność tego wieczoru.

Raz w miesiącu, Jerzy Mazzoll zapraszać będzie do Nieba wybitnych artystów. Wspólnie zagrają improwizowany koncert, bez prób, bez scenariusza.

Spodziewajcie się niespodziewanego!

Jerzy Mazzoll
* Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny alternatywnej. Muzyk, kompozytor, improwizator, wirtuoz klarnetu. Punkowiec zafascynowany free jazzem, folkiem, muzyką klasyczną i eksperymentalną. Spiritus movens i uczestnik tak wielu projektów, że ich lista nie zmieściłaby się na tych stronach.

Jurek Przeździecki
* Jeden z najciekawszych nadwiślańskich twórców szeroko pojętego techno, doceniony także przez świat zachodni. Jako 10-latek zaczął grać na fortepianie, zafascynowany Chopinem, Bachem i Beethovenem. Muzyką elektroniczną zainteresował się podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Odkrycie takich zespołów jak Coil, Throbbing Gristle i Psychic TV zainspirowało go do samodzielnego komponowania. Od tamtej pory nieustannie poszukuje własnej definicji muzyki, przekracza gatunkowe granice, łączy rozmaite stylistyki i wychodzi daleko poza klubowe ramy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!