Biletomat Imprezy One Night In Comeme - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

Imprezy: One Night In Comeme - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

Bilety na imprezę

One Night In Comeme - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

termin

So, 03 grudnia 2016 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 gru 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 03 gru 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Christian S i Borusiade w Hipnozie

CHRISTIAN S
BORUSIADE
PHILIPP GORBACHEV

Już w sobotę 3 grudnia Hipnozą zawładną Christian S, Borusiade i Philipp Gorbachev - artyści z kosmopolitycznej wytwórni Comeme. Mroczną, grudniową noc ożywią fantazyjne, pierwotne rytmy i zmutowane, robotyczne melodie. Ten międzynarodowy duet to specjaliści od zakrzywiania klubowej rzeczywistości.

Artyści, którzy w grudniu zagrają w Hipnozie, to podopieczni Matiasa Aguayo. Tak samo jak szef wytwórni Comeme specjalizują się w nieokiełznanej odsłonie muzyki klubowej. W ich świecie muzyka latynoska egzystuje na równych prawach z techno i odhumanizowanymi dźwiękami industrialu, a postpunkowy brud jest równie ważny co plemienna rytmika.

Christian S to weteran sceny klubowej w Kolonii, znany z serii nietuzinkowych produkcji wydanych nakładem Comeme. Często grywa w kultowym Salon Des Amateurs w Dusseldorfie. Borusiade pochodzi z Bukaresztu, ale jej międzynarodowa kariera rozwinęła się po przeprowadzce do Berlina. Klasyczne wykształcenie muzyczne łączy w parze z miłością do Nowej Fali i outsiderskiego techno. Philipp Gorbachev słynie z elektryzujących publiczność liveactów. Ten nietuzinkowy dj i producent z Moskwy łączy dadaistyczną zabawę konwencją muzyki elektronicznej z iście punkowym brzmieniem i przesłaniem. Jeden z jego utworów zatytułowany jest „Pieśń dla aresztantów”, a wiele numerów posiada regularne teksty w języku rosyjskim.

Artyści z Comeme słyną z łamania konwencji, zaskakujących zabaw muzyką i wariackiej energii. 3 grudnia w Hipnozie spodziewajcie się niespodziewanego.

One Night In Comeme:
CHRISTIAN S
https://soundcloud.com/christian-s-1
BORUSIADE
https://soundcloud.com/borusiade
PHILIPP GORBACHEV
https://soundcloud.com/philippgorbachev

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK