Biletomat Imprezy One Night In Comeme - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

Imprezy: One Night In Comeme - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

Bilety na imprezę

One Night In Comeme - Before Tauron Nowa Muzyka 2017

termin

So, 03 grudnia 2016 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 02 gru 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 03 gru 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Christian S i Borusiade w Hipnozie

CHRISTIAN S
BORUSIADE
PHILIPP GORBACHEV

Już w sobotę 3 grudnia Hipnozą zawładną Christian S, Borusiade i Philipp Gorbachev - artyści z kosmopolitycznej wytwórni Comeme. Mroczną, grudniową noc ożywią fantazyjne, pierwotne rytmy i zmutowane, robotyczne melodie. Ten międzynarodowy duet to specjaliści od zakrzywiania klubowej rzeczywistości.

Artyści, którzy w grudniu zagrają w Hipnozie, to podopieczni Matiasa Aguayo. Tak samo jak szef wytwórni Comeme specjalizują się w nieokiełznanej odsłonie muzyki klubowej. W ich świecie muzyka latynoska egzystuje na równych prawach z techno i odhumanizowanymi dźwiękami industrialu, a postpunkowy brud jest równie ważny co plemienna rytmika.

Christian S to weteran sceny klubowej w Kolonii, znany z serii nietuzinkowych produkcji wydanych nakładem Comeme. Często grywa w kultowym Salon Des Amateurs w Dusseldorfie. Borusiade pochodzi z Bukaresztu, ale jej międzynarodowa kariera rozwinęła się po przeprowadzce do Berlina. Klasyczne wykształcenie muzyczne łączy w parze z miłością do Nowej Fali i outsiderskiego techno. Philipp Gorbachev słynie z elektryzujących publiczność liveactów. Ten nietuzinkowy dj i producent z Moskwy łączy dadaistyczną zabawę konwencją muzyki elektronicznej z iście punkowym brzmieniem i przesłaniem. Jeden z jego utworów zatytułowany jest „Pieśń dla aresztantów”, a wiele numerów posiada regularne teksty w języku rosyjskim.

Artyści z Comeme słyną z łamania konwencji, zaskakujących zabaw muzyką i wariackiej energii. 3 grudnia w Hipnozie spodziewajcie się niespodziewanego.

One Night In Comeme:
CHRISTIAN S
https://soundcloud.com/christian-s-1
BORUSIADE
https://soundcloud.com/borusiade
PHILIPP GORBACHEV
https://soundcloud.com/philippgorbachev

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl