Biletomat Imprezy One Night In Sopot ╳ Satoshi Otsuki [Jpn] | Siam [It]

Imprezy: One Night In Sopot ╳ Satoshi Otsuki [Jpn] | Siam [It]

Bilety na imprezę

One Night In Sopot ╳ Satoshi Otsuki [Jpn] | Siam [It]

termin

So, 01 października 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 wrz 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 01 paź 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane

 

📄One Night in Sopot ponownie w Sfinks700

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ Satoshi Otsuki (VIS REV SET) - Japan
☄ Simone Amendola - SIAM (Forbidden) - Italy
☄ Radekk (Cyman Records)
☄ Vacos (Sfinks700)

FOUNTAIN:
☄ PASZCZAK
☄ Odme
☄ Twin Prix

Czujesz zew? Znów się zbliża. To nie wycie wilka niesione z wiatrem, to nie księżyc, wyglądający zza chmur. To nie szum morza i nie fale obijające się o molo. To zew, który czujesz zawsze, gdy zbliża się ta jedna, jedyna noc w miesiącu. Podwyższone tempo, szum szybciej płynącej krwi. Nogi tupią do niewidzialnego rytmu. Dobrze wiesz, że zbliża się noc wypełniona po brzegi beatem, basem, werblami. Noc wypełniona techno. One Night in Sopot wita cię ponownie.

Tym razem aż dwa bookingi spoza granic naszego kraju. W poszukiwaniu nowych brzmień, ciężkiej atmosfery i rytmu, który tak bardzo kochasz, zawędrowaliśmy do Włoch i Japonii.

SIAM (Simone Amendola) to człowiek, który na włoskiej scenie działa już od 16 lat. Zawsze oddany ciężkim, mrocznym ale i energetycznym gatunkom techno. Nie pozwala wytchnąć nawet na chwilę, a jego set to rzeka basu i rytmu, brudnych i nietuzinkowych dźwięków i czystej energii, która przepływa przez parkiet. Gdy nie umiesz wystać w miejscu, dokończyć rozmowy i pędzisz na parkiet - to znak, że zaczął grać. SATOSHI OTSUKI to pomost pomiędzy japońską i europejską sceną techno.Człowiek znany we wszystkich, ważniejszych klubach i festiwalach Europy i Azji. Gorąco witany w londyńskim Ministry of Sound, paryskim Rex czy Circo Loco na Ibizie. Grał już w Polsce, pozostawiając po sobie znakomite wrażenie. Zawsze świeże sety, przepełnione nowymi, odważnymi rozwiązaniami, zakorzenione jednak w doskonałym techno - tak Satoshi wypełnia po brzegi kluby w całej Europie. A tej jednej nocy w Sopocie.

Tradycji dopełni Vacos, którego setów akurat w Świątyni nie trzeba nikomu przedstawiać. Stare electro, nowe techno, ponadczasowy house i wieczne 130 BPM - znasz go doskonale, a jednak za każdym razem Cię zaskakuje.

Dzieło zacznie Radekk, który nigdy nie zostawia pustego parkietu dostarczając idealną porcję doskonałej selekcji i nietypowych świeżynek

Fontanna jak zawsze zabierze Cię w niebezpieczną, pełną pułapek i zakrętów drogę połamanego basu.

Paszczak to profesor dźwięku, staranny selekcjoner i poszukiwacz nowych, pokręconych beatów. Chętnie zapraszany do audycji i klubów w całym kraju, głównie stacjonuje w poznańskim LABie. Cykle jego imprez przeszły już do legend, a produkcje, którymi od czasu do czasu atakuje zaskakują świeżością i kreatywnością.

Do tego lokalni wariaci, czyli Twin Prix i Odme, który nigdy nie odpuści okazji, żeby pokazać Ci coś świeżego. Bas z tego miejsca długo zostanie ci w pamięci.

Czujesz zew? Znów się zbliża. One Night in Sopot

Muzycznie: techno / house / Tech house / uk bass / deep / dub / break / dnb /trap

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl