Biletomat Imprezy Pół Roku W Kato // RSS B0YS // Marcel Heese [Tresor]

Imprezy: Pół Roku W Kato // RSS B0YS // Marcel Heese [Tresor]

Bilety na imprezę

Pół Roku W Kato // RSS B0YS // Marcel Heese [Tresor]

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 21:00

miejsce

Fabryka Porcelany Giesche
ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

organizator

Prepar

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 maj 2016 23:07

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Pół Roku W Kato

Trzynastego maja minie dokładnie 6 miesięcy od otwarcia Preparu. http://tinyurl.com/13listopad Było to dla nas Wielkie Święto i dziękujemy wszystkim, którzy byli wtedy z nami. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przez ten czas prezentować Wam muzykę elektroniczną na najwyższym poziomie. Staraliśmy się zapraszać najzdolniejszych w naszej opinii artystów, ale także dawać szansę tym mniej znanym, dopiero co próbującym swoich sił w muzyce. Pół roku w Kato szybko minęło, postanowiliśmy więc podsumować naszą działalność organizując kolejną imprezę w zaprzyjaźnionej nam Fabryce Porcelany. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa plakatów Adama Chrobaka, z którym współpracujemy od samego początku.

MAIN STAGE:

► RSS B0YS

Od samego początku próbowaliśmy zaprosić BOYS’ów do siebie. Na pierwszy rzut oka widać bowiem, że chłopcy skrywają w sobie tajemnicę, a nic oprócz romantycznego techno i radosnej zbrodni nie podnieca nas tak bardzo, jak tajemnice. W końcu się udało, a my jesteśmy szczęśliwi. Nie musicie jechać do Berghain aby ich usłyszeć, wystarczy, że pojawicie się w Fabryce Porcelany.

W0LN0ŚĆ WYB0RU MA ZNACZENIE, 0D AFRYKAŃSKICH PUSTYŃ P0 EUR0TANCBUDY. K0SM0S, AT0MY, ETNICZNE GRZECH0TY, SUR0WE C0Ś C0 KIEDYŚ ZWAN0 TECHN0 I REAKCJA ŁAŃCUCH0WA. WIELE RZECZY MA ZNACZENIE. BAS MA ZNACZENIE. BAS. MASKA WIELE ZNACZY. PRZYSZŁ0ŚĆ. ENERGIA. K0SM0S. IDĄ. SZYBK0. 00. RSS B0YS.
GRALI NA WIELU MIĘDZYNAR0D0WYCH FESTIWALACH, TU I TAM.
WYDALI KILKA ALBUMÓW I TYM PODOBNYCH. RSS B0YS.
W ZASADZIE T0 INF0 NIE MA SENSU, B0 NIE 0 INFA W ŻYCIU CH0DZI. ŻYCIE JEST 0 WIELE SZYBSZE, NIŻ NAJSZYBSZE INF0. RSS B0YS.

http://www.facebook.com/RssBoys
https://soundcloud.com/rss-b0ys
http://rss-b0ys.tumblr.com/

► Marcel Heese [Tresor / Berlin]

Jego niespełna czterogodzinny występ w Preparze przeszedł do historii. W opinii wielu ten hipnotyczny i zarazem energiczny set był najlepszym, jakie do tej pory słyszeli. Nigdy byśmy sobie nie wybaczyli, gdyby 13go maja Marcela nie było z nami.
Marcel Heese urodził się w 1983 i dorastał w niewielkim miasteczku w okolicach Berlina. Z prawdziwy techno zetknął się on dzięki Cisco Ferreirze aka The Advent, którego set zainspirował go do kupna pierwszych płyt. Pierwsze występy publiczne w berlińskich klubach zaczęły się w 2006 roku, a po czterech latach Marcel dołączył do ekipy Tresora, zostając rezydentem tego legendarnego klubu. Od 2014 roku dał się poznać również jako producent – jego własny label Finitude Music ma dotychczas na koncie 5 wydawnictw, które są efektem kolaboracji z P.E.A.R.L.em (jako PMH) i skrywającym się pod pseudonimem d_func legendarnym Alexandrem Kowalskim.
Jego unikalny gust, doskonałe miksy i szeroki wachlarz prezentowanych gatunków sprawiły, iż w bardzo szybkim czasie zaczął być zapraszany do klubów w wielu państwach Europy – dotychczas wystąpił m.in. na Litwie, w Finlandii, Chorwacji, Słowenii, Słowacji, Belgii, Hiszpanii i w Polsce, jak również dwukrotnie na festiwalu Nature One.

http://www.facebook.com/marcel.heese
http://marcelheese.co.uk/
http://soundcloud.com/fac303

► Juerga [Urbanum]

Jego zamykający set podczas ostatniej imprezy z Oscarem Mulero zaskoczył nas do tego stopnia, że opuszczaliśmy Salę Gotycką z przeświadczeniem, iż to Juerga był headlinerem.. Jego występ w Preprze utwierdził nas w przekonaniu, że jest to artysta o niespotykanej wrażliwości z umiejętnościami, których wielu mogłoby mu pozazdrościć. Niewątpliwie Juerga wiele czasu poświęca, aby przygotować się do swoich występów, narracja jest w nich bowiem przemyślana, a stopniowanie napięcia doprowadza ludzi do histerii.

Grający od 2003 Juerga od zawsze stawia sobie za cel granie muzycznych wulkanów. Ceni sobie w artystach oryginalność i odrobinę szaleństwa, która musi być w każdym DJ-u czy producencie. Przez lata swojej muzycznej przygody grał w wielu projektach i w wielu miejscach, których nie sposób wymienić. Supportował oprócz gwiazd zaproszonych na własne eventy takie tuzy jak Mark Knight, Barry Ashworth i w końcu dwukrotnie swojego ulubionego artystę, człowieka mającego największy wkład w muzyczny charakter Juergi – DJ-a Chusa. Juerga przez pewien okres pisał dla polskiej edycji DJ Magazine gdzie w swoich obszernych felietonach poruszał zagadnienie fenomenu i aktualności tribal house, gatunku który w różnych odmianach i postaciach wciąż gości w jego setach.

http://www.soundcloud.com/juerga
https://www.facebook.com/juergamusic

► Kosel

Artysta niebywale uzdolniony i skromny, którego produkcje wydane dla Rotten Periodicity szczególnie przypadły nam do gustu. Jego w pełni winylowe sety to za każdym razem autorskie opowieści, których morały kręcą się w kółko i nie sposób za nimi nadążyć. Występ Kosela w Preparze oczarował nas do tego stopnia, że stał się on dla nas artystą, którego zapragnęliśmy promować, by móc słuchać jego opowieści jak najczęściej.

https://soundcloud.com/ko_sel
https://www.facebook.com/koseel
https://www.residentadvisor.net/dj/kosel
https://www.discogs.com/artist/4592021-kosel

► Karol Chinaski

Jeden ze sprawców całego zamieszania, który postanowił wykorzystać okazję, by eksperymentalne techno pograć na dużej scenie.

https://soundcloud.com/chinaski-4
https://www.facebook.com/ruur.live


CHILLZONE:

► Biøs
https://www.facebook.com/bios01h
https://soundcloud.com/bios01h

►Janurz
https://soundcloud.com/janurz
https://www.facebook.com/Janurz-547683375391318/


Bilety: 20/25/30 [Przedsprzedaż biletów dostępna w krótce]

Bilety na wszyskie trzy wydarzenia organizowane przez Prepar w ciągu całego weekendu 13-15 maja, w cenie 50zł dostępne na stronie biletomatu w ciągu kilku dni.

http://tinyurl.com/fabryka-uptodate
http://tinyurl.com/ambient-prepar

Partnerem wydarzenia jest JOHN-LEMON POLSKA

Bądźcie z nami.
Prepar

Ps. Specjalnie na tę okazję Fabryka Porcelany zadbała o postawienie nowego soundsytemu, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!