Biletomat Imprezy Pół Roku W Kato // RSS B0YS // Marcel Heese [Tresor]

Imprezy: Pół Roku W Kato // RSS B0YS // Marcel Heese [Tresor]

Bilety na imprezę

Pół Roku W Kato // RSS B0YS // Marcel Heese [Tresor]

termin

Pt, 13 maja 2016 godz. 21:00

miejsce

Fabryka Porcelany Giesche
ul. Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

organizator

Prepar

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 maj 2016 23:07

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 maj 2016 16:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Pół Roku W Kato

Trzynastego maja minie dokładnie 6 miesięcy od otwarcia Preparu. http://tinyurl.com/13listopad Było to dla nas Wielkie Święto i dziękujemy wszystkim, którzy byli wtedy z nami. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przez ten czas prezentować Wam muzykę elektroniczną na najwyższym poziomie. Staraliśmy się zapraszać najzdolniejszych w naszej opinii artystów, ale także dawać szansę tym mniej znanym, dopiero co próbującym swoich sił w muzyce. Pół roku w Kato szybko minęło, postanowiliśmy więc podsumować naszą działalność organizując kolejną imprezę w zaprzyjaźnionej nam Fabryce Porcelany. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa plakatów Adama Chrobaka, z którym współpracujemy od samego początku.

MAIN STAGE:

► RSS B0YS

Od samego początku próbowaliśmy zaprosić BOYS’ów do siebie. Na pierwszy rzut oka widać bowiem, że chłopcy skrywają w sobie tajemnicę, a nic oprócz romantycznego techno i radosnej zbrodni nie podnieca nas tak bardzo, jak tajemnice. W końcu się udało, a my jesteśmy szczęśliwi. Nie musicie jechać do Berghain aby ich usłyszeć, wystarczy, że pojawicie się w Fabryce Porcelany.

W0LN0ŚĆ WYB0RU MA ZNACZENIE, 0D AFRYKAŃSKICH PUSTYŃ P0 EUR0TANCBUDY. K0SM0S, AT0MY, ETNICZNE GRZECH0TY, SUR0WE C0Ś C0 KIEDYŚ ZWAN0 TECHN0 I REAKCJA ŁAŃCUCH0WA. WIELE RZECZY MA ZNACZENIE. BAS MA ZNACZENIE. BAS. MASKA WIELE ZNACZY. PRZYSZŁ0ŚĆ. ENERGIA. K0SM0S. IDĄ. SZYBK0. 00. RSS B0YS.
GRALI NA WIELU MIĘDZYNAR0D0WYCH FESTIWALACH, TU I TAM.
WYDALI KILKA ALBUMÓW I TYM PODOBNYCH. RSS B0YS.
W ZASADZIE T0 INF0 NIE MA SENSU, B0 NIE 0 INFA W ŻYCIU CH0DZI. ŻYCIE JEST 0 WIELE SZYBSZE, NIŻ NAJSZYBSZE INF0. RSS B0YS.

http://www.facebook.com/RssBoys
https://soundcloud.com/rss-b0ys
http://rss-b0ys.tumblr.com/

► Marcel Heese [Tresor / Berlin]

Jego niespełna czterogodzinny występ w Preparze przeszedł do historii. W opinii wielu ten hipnotyczny i zarazem energiczny set był najlepszym, jakie do tej pory słyszeli. Nigdy byśmy sobie nie wybaczyli, gdyby 13go maja Marcela nie było z nami.
Marcel Heese urodził się w 1983 i dorastał w niewielkim miasteczku w okolicach Berlina. Z prawdziwy techno zetknął się on dzięki Cisco Ferreirze aka The Advent, którego set zainspirował go do kupna pierwszych płyt. Pierwsze występy publiczne w berlińskich klubach zaczęły się w 2006 roku, a po czterech latach Marcel dołączył do ekipy Tresora, zostając rezydentem tego legendarnego klubu. Od 2014 roku dał się poznać również jako producent – jego własny label Finitude Music ma dotychczas na koncie 5 wydawnictw, które są efektem kolaboracji z P.E.A.R.L.em (jako PMH) i skrywającym się pod pseudonimem d_func legendarnym Alexandrem Kowalskim.
Jego unikalny gust, doskonałe miksy i szeroki wachlarz prezentowanych gatunków sprawiły, iż w bardzo szybkim czasie zaczął być zapraszany do klubów w wielu państwach Europy – dotychczas wystąpił m.in. na Litwie, w Finlandii, Chorwacji, Słowenii, Słowacji, Belgii, Hiszpanii i w Polsce, jak również dwukrotnie na festiwalu Nature One.

http://www.facebook.com/marcel.heese
http://marcelheese.co.uk/
http://soundcloud.com/fac303

► Juerga [Urbanum]

Jego zamykający set podczas ostatniej imprezy z Oscarem Mulero zaskoczył nas do tego stopnia, że opuszczaliśmy Salę Gotycką z przeświadczeniem, iż to Juerga był headlinerem.. Jego występ w Preprze utwierdził nas w przekonaniu, że jest to artysta o niespotykanej wrażliwości z umiejętnościami, których wielu mogłoby mu pozazdrościć. Niewątpliwie Juerga wiele czasu poświęca, aby przygotować się do swoich występów, narracja jest w nich bowiem przemyślana, a stopniowanie napięcia doprowadza ludzi do histerii.

Grający od 2003 Juerga od zawsze stawia sobie za cel granie muzycznych wulkanów. Ceni sobie w artystach oryginalność i odrobinę szaleństwa, która musi być w każdym DJ-u czy producencie. Przez lata swojej muzycznej przygody grał w wielu projektach i w wielu miejscach, których nie sposób wymienić. Supportował oprócz gwiazd zaproszonych na własne eventy takie tuzy jak Mark Knight, Barry Ashworth i w końcu dwukrotnie swojego ulubionego artystę, człowieka mającego największy wkład w muzyczny charakter Juergi – DJ-a Chusa. Juerga przez pewien okres pisał dla polskiej edycji DJ Magazine gdzie w swoich obszernych felietonach poruszał zagadnienie fenomenu i aktualności tribal house, gatunku który w różnych odmianach i postaciach wciąż gości w jego setach.

http://www.soundcloud.com/juerga
https://www.facebook.com/juergamusic

► Kosel

Artysta niebywale uzdolniony i skromny, którego produkcje wydane dla Rotten Periodicity szczególnie przypadły nam do gustu. Jego w pełni winylowe sety to za każdym razem autorskie opowieści, których morały kręcą się w kółko i nie sposób za nimi nadążyć. Występ Kosela w Preparze oczarował nas do tego stopnia, że stał się on dla nas artystą, którego zapragnęliśmy promować, by móc słuchać jego opowieści jak najczęściej.

https://soundcloud.com/ko_sel
https://www.facebook.com/koseel
https://www.residentadvisor.net/dj/kosel
https://www.discogs.com/artist/4592021-kosel

► Karol Chinaski

Jeden ze sprawców całego zamieszania, który postanowił wykorzystać okazję, by eksperymentalne techno pograć na dużej scenie.

https://soundcloud.com/chinaski-4
https://www.facebook.com/ruur.live


CHILLZONE:

► Biøs
https://www.facebook.com/bios01h
https://soundcloud.com/bios01h

►Janurz
https://soundcloud.com/janurz
https://www.facebook.com/Janurz-547683375391318/


Bilety: 20/25/30 [Przedsprzedaż biletów dostępna w krótce]

Bilety na wszyskie trzy wydarzenia organizowane przez Prepar w ciągu całego weekendu 13-15 maja, w cenie 50zł dostępne na stronie biletomatu w ciągu kilku dni.

http://tinyurl.com/fabryka-uptodate
http://tinyurl.com/ambient-prepar

Partnerem wydarzenia jest JOHN-LEMON POLSKA

Bądźcie z nami.
Prepar

Ps. Specjalnie na tę okazję Fabryka Porcelany zadbała o postawienie nowego soundsytemu, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK