Biletomat Imprezy Pralnia Elektroniczna pres. ZARDONIC [Wenezuela] | Projekt LAB - Poznań

Imprezy: Pralnia Elektroniczna pres. ZARDONIC [Wenezuela] | Projekt LAB - Poznań

Bilety na imprezę

Pralnia Elektroniczna pres. ZARDONIC [Wenezuela] | Projekt LAB - Poznań

termin

Pt, 06 lutego 2015 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 06 lut 2015 18:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄ZARDONIC w Projekt Lab!

Federico Agreda, ZARDONIC

Będzie to pierwszy występ tego artysty w naszym kraju!

Jeśli w świecie EDM jest gość którego można nazwać permanentnym zwycięzcą, to jest nim z pewnościa Federico Agreda znany szerzej jako ZARDONIC. Artysta który wypracował swoją drogę na szczyt i jest nie do zatrzymania od 2004 roku zaczynając od nagrody najlepszego keyboardzisty i najlepszego metalowego artysty w Wenezueli. Został też wybrany najlepszym DJem, numerem jeden w swoim kraju. Zdobywał swoimi utworami pierwsze miejsca w chartach Drum and Bass na beatporcie swoim genialnym albumem „Vulgar Display of Bass“ osiagając milion odtworzeń sigla „Bring Back The Glory“. Dodatkowo osiągnął pierwsze miejsca w charcie beatportu w kategorii Hard Techno oraz najlepiej sprzedający się singiel Metalowy na Amazonie.

Ciągle w trasie z napięty harmonogram odwiedził już 26 krajów lecz nigdy wcześniej nie był w Polsce! Grał na największych festiwalach Drum and Bass'owych na świecie a maska jest jego znakiem firmowym rozpoznawalnym na calym swiecie.

Aktualnie tworzy cały wachlarz najcięższych basowych brzmień począwszy od glitch hopu, przez electro aż po drum and bass i hardcore techno. Jego styl jest ekstremalny a nazwać go można najłatwiej – Bass Metal.
Zdobył nagrodę Grammy a także trzy razy Skrillex’s OWSLA label. Został też nominowany do DJ AK 1200‘ Big Riddim label oraz America top Drum & Bass DJ, Dieselboy Human Imprint label. Bardzo czesto mozna go uslyszec w Londynskim radiu BBC oraz w Rosyjskim Radio Record.

Support: TBA
Tax: TBA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK