Biletomat Imprezy PRESIDENT BONGO dj set (GUS GUS, KOMPAKT)

Imprezy: PRESIDENT BONGO dj set (GUS GUS, KOMPAKT)

Bilety na imprezę

PRESIDENT BONGO dj set (GUS GUS, KOMPAKT)

termin

Nd, 31 maja 2015 godz. 12:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

COSMA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 25 maj 2015 15:09

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 31 maj 2015 07:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄President Bongo na Otwarciu Patio w Nowej Jerozolimie

PRESIDENT BONGO dj set (GUS GUS, KOMPAKT)

31 Maja po raz kolejny otworzymy przed Wami bramy naszej letniej miejscówki, nowo jerozolimskiego Patio! Wiele osób zapewne pamięta nasze zeszłoroczne imprezy - huczne otwarcie z Terranova, całonocne weekendowe boje, a zwłaszcza niedzielne spotkania z Wami przy świeżych owocach i wschodzącym słoneczku lekko muskającym nasze ramiona, schowane w cieniu drzew i murów kamienicy przy Alejach Jerozolimskich 57.

Tym razem będzie zgoła inaczej. Miejsce surowych ścian zajęły piękne, kolorowe murale. Drewniane balustrady porosły pięknym bluszczem wprost do nieba, a lezaki zastąpione zostały wygodnymi, miękkimi pufami. W trosce o komfort Waszej zabawy została powiększona również sama powierzchnia użytkowa, a także na naszym słynnym tarasie, serwowane będą specjalne drinki przez naszego agenta specjalnego. W puste miejsca staną designerskie ozdoby, a a wejściu przywita Cie piękna aleja drzew w drewnianych donicach i już sam nie będziesz wiedział czy to Świętokrzyska czy Rajski Ogród. A gdy zajdzie Słońce, Rajski Ogród rozświetli nasze ciała i umysły swoim magicznym światłem.

Bedzie kolorowo, ciepło, radośnie, magicznie, ale najważniejsze, żebyś obecny był Ty w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciół.

Pamiętamy poprzedni rok, cykl patiologicznych imprez, wielu znakomitych gości - z zagranicy jak i zwłaszcza z naszego rodzimego podwórka. Pamiętamy jak z wielka przychylnością z Waszej strony, Kochani spotkała się działalność naszego miejsca. W tym roku poszerzymy swoja działalność o to, co tygryski lubią najbardziej, a mianowicie… jedzenie. Na Patio działać będzie kuchnia fusion z najlepszej jakosci produktow od krewetek po mule przez prawdziwy izraelski hummus. Dlatego juz nie musisz się martwic, ze masz pusty brzuszek, wypijesz za duzo prosseco i zaszumi Ci w głowie, bo u nas będziesz mógł bardzo dobrze zjeść ze znajomymi za niedużo pieniądze, co jest kwestia kluczowa w czasach wszechobecnego kryzysu. Ale na razie nie będziemy odkrywać przed Wami wszystkich kart, niech pozostanie ten element zaskoczenia, który tak uwielbiamy wszyscy.

Jedno już stało się Tradycja i pewnikiem, a mianowicie WIELKIE OTWARCIE PATIO NOWEJ JEROZOLIMY W NIEDZIELNYM STYLU Z GOŚCIEM SPECJALNYM - pochodzącym z mroźnej Islandii Stephanem Stephensenem, czyli jednym z założycieli zespołu GusGus. Proszę panstwa przed panstwem osobnik, ktory konczyl z nami poprzedni rok i pomoze zaczac nam ten nowy, letni sezon - PRESIDENT BONGO.

PRESIDENT BONGO
Pochodzący z mroźnej Islandii President Bongo to tak naprawdę Stephan Stephensen, jeden z założycieli Gus Gus. Od czasu powstania zespołu w 1995 roku, wielokrotnie zmieniał się jego styl i skład, ale President Bongo wciąż pozostaje czołową postacią ekipy z Reykjavíku. Największy rozgłos przyniósł im wydany w 2011 roku – ósmy z kolei – album „Arabian Horse”, który spowodował, że zespół zapracował na status headlinera na wielu europejskich festiwalach. Stephan Stephensen nie ogranicza się jednak do działalności z Gus Gus. W 2010 roku nagrał singiel z dOP, a z Jackiem Schidtem tworzy kolektyw Gluteus Maximus. Spod ich ręki wyszło kilka epek wydanych w labetu Radio Bongo, dystrybuowanego przez słynny koloński Kompakt. Panowie wydali też wiele house’owych remixów, m.in. Ady, Sigur Rós, Trentemöllera i, co dość oczywiste, Gus Gus. To, co cechuje sety Stephensena, to spontaniczność i nieprzewidywalność. President Bongo lubi integrować się z publiką, którą w kilka sekund potrafi wprawić w szał zabawy. Jak sam opisuje: „uderzam tam, gdzie boli najbardziej – i to ze zdwojoną siłą!”. Dwa lata temu na festiwalu Audioriver President Bongo zagrał razem z Gus Gus fenomenalny koncert, tym razem warszawska publiczność zobaczy jego set didżejski w nowej odsłonie jerozolimskiego Patio, już 31 Maja!

http://www.residentadvisor.net/dj/presidentbongo
https://www.facebook.com/events/617882841649789/
http://www.radiobongo.net/president-bongo/
http://www.discogs.com/artist/231513-Gusgus

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK