Biletomat Imprezy REBEKAH (CLR - UK) I Bułka Paryss'ka @ B90

Imprezy: REBEKAH (CLR - UK) I Bułka Paryss'ka @ B90

Bilety na imprezę

REBEKAH (CLR - UK) I Bułka Paryss'ka @ B90

termin

Śr, 25 maja 2016 godz. 22:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 15 kwi 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 15 maj 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 24 maj 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane 

📄Rebekah

25 maja zapraszamy na kolejną mocną dawkę dobrego techno, które tym razem będzie serwowane przez piękną i utalentowaną Rebekah z labelu CLR należącym do Chrisa Liebinga.

W dzisiejszym świecie muzyki elektronicznej, Rebekah jest jedną z artystek, które wywarły trwałe wrażenie na niektórych największych postaciach sceny techno. Najbardziej inspirują ją artyści tacy jak Dave Clarke, Derrick Carter, Richie Hawtin czy Billy Nasty. Aktualnie gra na największych imprezach klubowych oraz festiwalach na całym świecie, takich jak Berghain, Tresor, Fabric, Atomic Jam, Studio 80, Cocorico, Guendalina, Forsage, About Blank, Tomorrowland, Awakenings czy Exit.

Rezydentura na eventach Electricity zaowocowała późniejszą współpracą z cyklicznymi wydarzeniami z Cocoon oraz supportami dla takich artystów jak Sven Väth (OFFICIAL), Dubfire, LOCO DICE, Marco Carola i Luciano (Official Page). Pomimo wielu bookingów Rebekah znajduje czas na propagowanie swojej wizji nowoczesnego techno. Czerpie swoją wewnętrzną motwyację z pracy w studio, z dźwięków, uczuć, energii i sztuki. Jest płodnym producentem wydając remixy oraz single dla takich wytwórni jak CLR, Naked Lunch Records, Coincidence Records czy Stolen Moments.

Oprócz szacunku wśród wielu znanych artystów zyskała również szacunek u takich marek jak Akai czy DC Clothing. Ktokolwiek miał okazję aby usłyszeć i zobaczyć Rebekę na żywo, ten wie jak wiele pasji i talentu wkłada w swoje występy.


REBEKAH (CLR,Soma,Decoy - UK)
SIASIA (Dirty Stuff Records - Katowice)
PARYSS
SVEN WIT
CRISPY

START: 22:00

Zamów bilety ju teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK