Biletomat Imprezy Ricardo Villalobos

Imprezy: Ricardo Villalobos

Bilety na imprezę

Ricardo Villalobos

termin

Pt, 12 lutego 2016 godz. 21:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

Playground

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 07 sty 2016 19:47

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 lut 2016 18:00

75 PLN

Wyprzedane 

📄Ricardo Villalobos zagra w Warszawie!

gimnastyczna (main stage):
Ricardo Villalobos
DJ Umho
Jacek Sienkiewicz LIVE
Thoria LIVE
Leon

biblioteka (Othercult stage):
Sonosanto (Voxnox Records / Germany)
Opiune (Bassline / Łódź)
Spectribe (SLAP / Wrocław)
SIENN (SLAP / Warszawa)
Tralien (A.T.O.M. / Poznań)
Truant (Luzztro / Voraus)

Technosoul stage:
Michał Wolski
Dtekk
Essence

Niepowtarzalny, nieprzewidywalny i niezastąpiony - Ricardo Villalobos to jeden z najoryginalniejszych twórców muzyki elektronicznej, prawdziwa ikona sceny, koneser czarnych płyt, w końcu DJ, którego sety można śmiało nazywać muzycznymi dziełami sztuki.

Urodził się w Chile, ale jako kilkulatek przeniósł się z rodziną do Niemiec. Nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach, dlatego w jego produkcjach i setach didżejskich wyraźnie słychać muzyczne tradycje Ameryki Południowej. Debiutancki album Ricardo Villalobosa - „Alcachofa” był jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2003 roku, a pochodzące z niego „Easy Lee” czy „Dexter” przeszły do kanonu elektroniki.

Ricardo Villalobos, oprócz prowadzenia solowej kariery, brał udział w wielu artystycznych projektach, z których warto wymienić współpracę z Maxem Loderbauerem. Razem odkrywali piękno jazzu, reinterpretując klasyki wytwórni ECM. Latem ubiegłego roku ponownie połączyli siły, czego owocem jest doskonały album „Safe In Harbour”, nagrany pod szyldem Vilod. Ricardo nie jest obca również polska muzyka - wraz z Jackiem Sienkiewiczem zmierzył się z twórczością Czesława Niemena (płyta Ricardo Villalobos & Jacek Sienkiewicz - „Pilgrim”).

Długie i pełne niespodziewanych zwrotów sety didżejskie Ricardo Villalobosa to główny punkt najważniejszych festiwali na świecie. W Polsce ostatni raz zagrał w 2012 roku na płockiej plaży. Jego występ w ukochanym 1500m2 będzie najważniejszym muzycznym wydarzeniem sezonu i niecodziennym muzycznym doznaniem, nie tylko dla jego fanów!

O należny odbiór muzyki Ricardo Villalobosa i dreszcze na ciele zadba soundsystem marki Funktion One na głównej scenie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK